۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰

جشنواره تئاتر فجر فارس؛

پرتره های تئاتری روی دیوار نگارخانه استادغلامی قرار گرفت

پرتره های تئاتری روی دیوار نگارخانه استادغلامی قرار گرفت
شیراز- نمایشگاهی از پرتره های تئاتری به مناسبت بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان فارس به نمایش درآمد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه برنامه های جنبی بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان فارس که با حضور 12 گروه نمایشی برگزار می شود، نمایشگاهی از عکس های پرتره تئاتری در نگارخانه استاد سعید غلامی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد.

در این نمایشگاه که حاصل عکاسی های ادیب حدایق است مجموعه 24 گانه ای از پرتره بازیگران تئاتر فارس که در نمایش های مختلف قرار دارند به نمایش گذاشته شد.

عکس های نمایشگاه یادشده تا پایان جشنواره تئاتر استان فارس در نگارخانه استاد غلامی روی دیوار قرار دارد و در معرض دید همگانی است.

این عکس های در اندازه 30 در 40 سانتیمتر حاصل عکاسی از تئاترهایی است که حدائق در طول سال از اجراهای عمومی در تماشاخانه های شیراز تهیه کرده است.

«رازها و دروغ ها» افشا شد/«اسب قاتلین» از قیروکارزین آمد

در ادامه اجراهای بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان فارس، از ساعت 9 یکشنبه 4مهرماه در تالار حافظ تئاتر «رازها و دروغ ها» به کارگردانی شاهرخ ایوبی از شهرستان استهبان به روی صحنه رفته و از ساعت 11 ظهر نیز این نمایش برای داوران اجرا خواهد شد. همزمان تماشاخانه استاد هودی در نوبت صبح میزان دو نوبت نمایش «اسب قاتلین» به کارگردانی رازق حسین نیا از شهرستان قیروکارزین روی صحنه قرار دارد.

این درحالیست که در اجراهای بعد از ظهر یکشنبه تالار حافظ فرهنگ و ارشاد فارس در نوبت های 17 و 19 شاهد اجرای همگانی «تاپ تری آپ» به کارگردانی حسام شیخ الحکمایی از شهرستان کازرون است و «1+5» به کارگردانی مجتبی حسینی قیری و «پره پروانه پولادی» کاری از گروه تئاتر پویا به کارگردانی نوید جعفری از شیراز در نوبت های ساعت 19 و 21 همزمان در تماشاخانه های استاد هودی و استاد سپاسدار اجرا می شوند.

بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان فارس که از 2 مهرماه آغاز شده، 5 مهر با معرفی برگزیدگان در آیین اختتامیه که ساعت 18 در تالار حافظ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار می شود به کار خود پایان خواهد داد.

کلیدواژه ها :عکس عکس تئاتر ارشاد استاد
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking