۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷

در نخستین روز از سال تحصیلی انجام شد؛

رونمایی از کتاب دل نوشته ها با موضوع پیشمرگان مسلمان کرد در سنندج

رونمایی از کتاب دل نوشته ها با موضوع پیشمرگان مسلمان کرد در سنندج
سنندج- کتاب دل نوشته ها با موضوع پیشمرگان مسلمان کُرد امروز در نخستین روز از آغاز سال تحصیلی جدید توسط نماینده ولی فقیه درکردستان، استاندار و جمع دیگری از مسئولان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم آغاز سال تحصیلی وبازگشایی مدارس استان امروزشنبه در دبیرستان دخترانه ابرار سنندج و با حضور مدیرکل فرهنگی وهنری وزارت آموزش و پرروش، نماینده ولی فقیه در کردستان، استاندار، فرمانده سپاه بیت المقدس و فرمانده لشکر ۲۸ پیاده کردستان و جمع دیگری از مسئولان استانی برگزار شد.

در این مراسم کتاب دل نوشته ها  منتخب انشاء های رسیده به دبیرخانه کنگره پیشمرگان مسلمان کُرد که به مت بسیج دانش آموزی و مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان منتشر شده است، توسط نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان رونمایی شد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در این مراسم ۲۰۰ جلد از این کتاب را خریداری و به دانش آموزان دبیرستانه دخترانه ابرار تقدیم کرد.

استانداری کردستان و حوزه هنری استان هم به دانش آموزان این دبیرستان بلیط رایگان یک سانس فیلم در حال اکران سینما بهمن سنندج را اهدا کردند.

گروه سرود دبیرستان تیزهوسان آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج هم دراین مراسم به اجرای برنامه پرداختند و در پایان هم زنگ مهر و مقاومت توسط نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان به صدا درآمد.

منبع : مهر
website tracking