۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹

اخبار کوتاه انتظامی استان فارس

کشف 975 کیلوگرم تریاک در استان فارس/ محموله 62 تنی برنج قاچاق در فیروزآباد توقیف شد

کشف 975 کیلوگرم تریاک در استان فارس/ محموله 62 تنی برنج قاچاق در فیروزآباد توقیف شد
کشف 975 کیلوگرم تریاک، توقیف محموله میلیاردی برنج قاچاق و دستگیری سارق درون خودرو در شیراز از جمله مهم‌ترین اخبار پلیس استان فارس است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: در راستای مبارزه با سوداگرن مرگ و قاچاقچیان عمده موادمخدر، در یک تعامل سازنده بین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس و استان مرکزی مشخص شد یک دستگاه تریلر در حال انتقال یک محموله سنگین موادمخدر است.

وی عنوان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و استقرار در طول مسیر تردد این خودرو که از هرمزگان به سمت شیراز در حال حرکت بود، آن را در ورودی شهر شیراز متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به دستگیری راننده خودرو گفت: در بازرسی از این تریلر حامل بونکر سیمان 975 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه در بار خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

توقیف محموله 62 تنی برنج قاچاق در فیروزآباد

فرمانده انتظامى شهرستان فیروزآباد از توقیف محموله 62 تنی برنج قاچاق به ارزش دو میلیارد و پانصد میلیون ریال از سه دستگاه تریلر کشنده خبر داد و گفت: مأموران انتظامی شهرستان فیروزآباد در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق اقدام به کنترل خودروهای عبوری در جاده فیروزآباد به سمت شیراز کردند.

سرهنگ حسین ارجمند مزیدی خاطرنشان کرد: در این راستا ماموران پس از آن‌که به سه دستگاه تریلر کشنده مظنون شدند، خودروها را متوقف و در بازرسی از این خودروها 62 تن برنج قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامى فیروزآباد با اشاره به دستگیری و معرفی رانندگان خودروها به مراجع قضائی،گفت: ارزش این مقدار برنج قاچاق دو میلیارد و پانصد میلیون ریال برآورد شده است.

دستگیری سارق درون خودرو با 6 فقره سرقت در شیراز

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری یک سارق درون خودرو و کشف 6 فقره سرقت از وی در شیراز خبر داد و گفت: ماموران گشت یگان امداد شهرستان شیراز هنگام گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های جنوبی این شهرستان به راکب یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک مظنون و آن را متوقف کردند.

سرهنگ سیروس حیدری با بیان اینکه ماموران پس از متوقف کردن این موتورسیکلت، در بازرسی از وسائل همراه راکب آن یک عدد پلاک موتورسیکل و 60 کیلوگرم کابل و سیم برق کشف کردند عنوان کرد: پس از انتقال متهم به کلانتری ابوذر شیراز با تشکیل پرونده این متهم در اختیار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرهنگ حیدری گفت: پس از بررسی سوابق کیفری متهم، مشخص شد وی دارای یک فقره سابقه کیفری است که در تحقیقات به 6 فقره سرقت درون خودرو در سطح شهر شیراز اقرار کرد.

وی با اشاره به بازسازی صحنه‌های سرقت گفت: این سارق با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking