۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵

ملکی به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:

حریق گسترده در 2 کارگاه مبل سازی یافت آباد/ آتش خسارت مالی سنگینی بجا گذاشت

حریق گسترده در 2 کارگاه مبل سازی یافت آباد/ آتش خسارت مالی سنگینی بجا گذاشت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در 2 کارگاه مبل سازی یافت آباد و خسارت مالی سنگین در پی این حادثه خبر داد.
حریق گسترده در 2 کارگاه مبل سازی یافت آباد/ آتش خسارت مالی سنگینی بجا گذاشتجلال ملکی،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،گفت:در ساعت13:58 دقیقه امروز آتش سوزی گسترده ای در یک کارگاه مبل سازی واقع در یافت آباد رخ داد که بلافاصله 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکر آب و تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که محل آتش سوزی یک گاراژ 12 هزار متر مربعی با تعداد زیادی کارگاه های کوچک و بزرگ است که 2 باب کارگاه در مجاورت یکدیگر به وسعت حدودا 400 متر مربع درچار حریق شده  است.
ملکی ادامه داد: بخشی از این کارگاه ها به صورت روباز بوده و بخشی دیگر سقف کاذب داشت که داخل این کارگاه ها مملو از اجناس ، ظروف یکبار مصرف و سیلندر گاز بوده است.
وی بیان داشت: آتش نشانان به سرعت سیلندر های گاز را از محل حادثه خارج  کردند تا از انفجار جلوگیری شود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه خوشبختانه آتش نشانان حریق را مهار کرده اند، گفت: در این حادثه خسارت جانی نداشته ایم اما خسارت مالی بسیار زیادی برجای ماند و عملیات در ساعت 15: 23 دقیقه پایان یافت.
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking