۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱

خطیب جمعه میبد: تقویت بنیه ی دفاعی کشور از برکات دفاع مقدس است

خطیب جمعه میبد: تقویت بنیه ی دفاعی کشور از برکات دفاع مقدس است
یزد - ایرنا - خطیب جمعه میبد تقویت بنیه ی دفاعی کشور را از برکات 8سال دفاع مقدس خواند و گفت: امروز به برکت تجربه ای که این ملت از دفاع مقدس پیدا کرده، نیروهای نظامی جمهوری اسلامی دراوج اقتدار هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علیرضا حسنی در خطبه های نمازجمعه این هفته میبد با گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: ایران بعد از پیروزی انقلاب با وجود مشکلات دوران ستم شاهی، ازهم پاشیدگی ارتش و محاصره اقتصادی و نظامی از سوی ارتش عراق با پشتیبانی شرق و غرب مورد هجوم همه جانبه قرار گرفت.
وی ادامه داد: دشمنان تصمیم داشتند ایران اسلامی را به زانو در بیاورند و انقلاب نوپای اسلامی را خاموش کنند، اما ملت ایران با توکل به خدا و با دست خالی با رهبری پیامبرگونه امام راحل، 8 سال درمقابل تمام دنیای استکبار مقاومت کرد.
حجت الاسلام حسنی گفت: در دوران دفاع مقدس با همه سختی ها و شهادت بیش از 200 هزار نفر از مردم ما یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادیم و توانستیم انقلاب مان را به جهان صادر و ابهت شرق و غرب را بشکنیم .
امام جمعه موقت میبد تصریح کرد: هم اکنون نیز برجام و مذاکره سایه جنگ را از سرمملکت ما برطرف نکرده بلکه قدرت دفاعی نیروهای مسلح مانع از تقابل ابرقدرت ها با ایران شده است.
حسنی خاطرنشان کرد: اگر دشمن خیال تعدی به کشور ما را داشته باشد؛ نیروهای مسلح ایران پاسخ دشمن را در هر نقطه ای با قدرت خواهند داد.
امام جمعه موقت میبد ایمان، تکیه به قدرت الهی، اطاعت از مقام معظم رهبری، اتحاد و همبستگی را راز پیروزی ملت بزرگ ایران دانست و گفت: مسئولان اگر می خواهند خدمتی برای مردم ارائه کنند باید به بیانات مقام معظم رهبری گوش فرادهند، اقتصاد مقاومتی را پی گیری و مشکلات جامعه را حل کنند.
حجت الاسلام حسنی با تبریک بازگشایی مدارس اظهار کرد: مسئولان تعلیم و تربیت و فرهنگیان بدانند که دانش آموزان و دانشجویان در دستان آنها امانت هستند و باید با توجه به مسائل علمی به مسائل اعتقادی، دینی، اخلاقی و تربیتی آنان توجه داشته باشند.
/7548/ 6014/ ** خبرنگار: صفیه امامی میبدی * دبیر کاظم شاملو*

منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking