۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳

پدر شهید مدافع حرم دهه هفتادی:

بیانات رهبری باید قانون شود/ شهیدان در جبهه متحول و خدایی می‌شدند

بیانات رهبری باید قانون شود/ شهیدان در جبهه متحول و خدایی می‌شدند
پدر شهید مدافع حرم دهه هفتادی گفت: امروز باید بیانات رهبری قانون شود و همه به آن عمل کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهمیرزاد، حسن حمزه ظهر امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع مسؤولان و بسیجیان شهمیرزاد در مسجد اعظم دروازه این شهر اظهار داشت: در جنگ تحمیلی، خیلی‌ها جنگ را تبدیل به گنج کردند و این عمل با پا گذاشتن روی نفس و اطاعت از خدا صورت گرفته است.

این پدر شهید مدافع حرم ادامه داد: امروز دانستن اینکه ما برای دین یا آخرتمان قدم برمی‌داریم و شهدا برای چه رفته‌اند و چرا ما نباید برای آخرت خود توشه‌ای ذخیره کنیم، بسیار مهم است.

حمزه ضمن بیان خاطراتی از شهدای هشت سال دفاع مقدس ازجمله شهید مصطفی چمران گفت: هر کار خدایی نفس می‌خواهد و اگر اسمای خداوند را بدهند و نفس خدایی نباشد، تغییری در انسان حاصل نمی‌شود و شهدا در اثر اتفاقاتی که در جبهه می‌افتاد، متحول و خدایی می‌شدند و به خدا می‌پیوستند.

رزمنده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: خاطرات و حوادث جبهه نشان از این داشت که دستی از بالا از رزمندگان ما حمایت می‌کرد و امروز همه ما وظیفه داریم از آرمان‌های شهدا و خطبه غدیریه و صحبت‌های رهبرمان دفاع کنیم.

حمزه بیان کرد: بیانات مقام معظم رهبری باید قانون شود و مسؤولان با بصیرت بیشتر به بیانات رهبری عمل کنند و در صحبت و عمل پیرو خط ولایت و رهبری باشند.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

website tracking