۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷

گزارش میدانی میزان از قیمت هتل‌های تهران؛

هتل شبی چند؟+عکس

هتل شبی چند؟+عکس
با پایان تعطیلات تابستان و شروع فصل پاییز تا حدودی از تب و تاب مسافرت های داخلی افتاده که این را به راحتی می توان از تخفیفات مراکز گردشگری مشاهده کرد، به همین خاطر نگاهی بر قیمت هتل های شهر تهران خالی از لطف نیست.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،با اتمام فصل تابستان و کمرنگ شدن مسافرت‌ها، سری به هتل‌های سطح شهر تهران زدیم تا از قیمت این هتل‌ها در آغاز فصل پاییز باخبر شویم.

در ابتدای امر تخفیفات متنوع این هتل‌ها نظر هر گردشگری را به خود جلب می کرد،تخفیفاتی که از 4 درصد آغاز و با توجه به شرایط و امکانات هتل تا 65 درصد نیز ادامه دارد.

هتل ها در کمترین حالت خدماتی همچون اینترنت در لابی و اتاق، صبحانه رایگان، کافی شاب، خدمات تهییه بلیط، اعلام حریق و در کاملترین حالت امکاناتی همچون سالن ورزش، استخر، سونا ، جکوزی، فضای سبز، آرایشگاه، صندوق امانات، لاندری و ... در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

هزینه‌ها به شرح زیر است:    

هزینه اقامت در هتل تک ستاره در میدان بهارستان برای اتاق یک تخته بدون حمام همراه با صبحانه شبی 82 هزار تومان و به همراه حمام شبی 88 هزار تومان است.

برای اتاق دو تخته بدون حمام هزینه اقامت 109 هزار تومان و به همراه حمام 118 هزار تومان و اتاق سه تخته بدون حمام 135 هزار تومان و همراه با حمام 144 هزار تومان است.


هتل شبی چند؟

هتل 2 ستاره واقع در خیابان خیام برای یک اتاق تک تخته بدون سرویس 60 هزار تومان و در صورت وجود سرویس هزینه اقامت 94 هزار تومان تعیین کرده است.

در همین هتل اتاق‌های دوتخته تویین و دبل از 100 هزار تومان تا 140 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین برای اتاق‌های سه تخته با توجه به امکانات از 125 هزار تومان تا 159 هزار تومان باید هزینه شود.

این قیمت‌ها برای هتل دو ستاره دیگر واقع در خیابان انقلاب متفاوت است، به گونه ای که هزینه  اتاق یک تخته به همراه صبحانه 140 هزار تومان، سوئیت دو تخته به همراه صبحانه 220 هزار تومان و اتاق سه تخته 250 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.


هتل شبی چند؟
 
هتل سه ستاره واقع در خیابان تهرانپارس برای اتاق یک تخته خود هزینه شبی 153 هزار تومانی را مشخص کرده است.

اتاق یک تخته لوکس شبی 170 هزار تومان، دو تخته دابل و تویین شبی 230 هزار تومان، دو تخته لوکس 234 هزار تومان، سه تخته شبی 286 هزار تومان،سه تخته لوکس 296 هزار تومان است.


هتل شبی چند؟

هزینه اقامت برای اتاق تک تخته هتل 4 ستاره واقع در خیابان ولیعصر تقاطع طالقانی شبی 270 هزار تومان ،یک تخته VIP ،  
369 هزار تومان، دو تخته دابل و تویین 374 هزار تومان، دو تخته VIP ،
450 هزار تومان، سوئیت دو تخته رویال 510 هزار تومان و سوئیت بزرگ دو تخته VIP،
590 هزار تومان قیمت گذاری شده است.


هتل شبی چند؟

هتل 5 ستاره واقع در تقاطع اتوبان چمران و یادگار امام برای اتاق تخت تخته  شبی 515 هزار تومان قیمت گذاری کرده است، این هتل برای اتاق های دوتخته تویین و دبل 539 هزار تومان، سوئیت جونیر با ظرفیت دو نفر هر شب 900 هزار تومان، سوئیت رویال با ظرفیت دو نفر هر شب یک میلیون و 295 هزار تومان و سوئیت دوبلکس با ظرفیت دو نفر شبی یک میلیون و 690هزار تومان قیمت مشخص کرده است.


هتل شبی چند؟

هتل 5 ستاره واقع در یادگار امام، سعادت آباد سوئیت با ظرفیت یک نفر همراه با صبحانه را 4 میلیون و 850 هزار و 500 تومان قیمت گذاری کرده است.

اتاق استاندارد دبل و تویین به همراه صبحانه 743 هزار و 380 هزار تومان، رویال روم با ظرفیت 2 نفر یک میلیون و 297 هزار تومان، سوئیت جونیور دو تخته مجموع هزینه اقامت یک میلیون و 498 هزار تومان، رویال با ظرفیت 2 نفر به قیمت 2 میلیون و 572 هزار تومان و در نهایت پرزیدنت 3 تخته 3 میلیون و 215 هزار تومان هزینه دارند.
 
هتل شبی چند؟

منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking