۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳

اقتصاد مقاومتی راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی است

اقتصاد مقاومتی راهکار غلبه بر مشکلات اقتصادی است
گناباد- ایرنا- مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی به عنوان راهکار مهم غلبه بر مشکلات اقتصادی باید در جامعه تبیین شود و سرلوحه بخشهای مختلف قرار گیرد.

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی پنجشنبه شب در همایش رهپویان ولایت در مرقد امامزاده سلطان محمد عابد (ع) کاخک گناباد افزود: رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی را به عنوان راهکار مهم غلبه بر مشکلات متعدد اقتصادی مطرح کردند لذا منویات معظم له باید مورد توجه همه بخشهای تاثیرگذار قرار گیرد.
وی اظهار کرد: سیاستهای اقتصاد مقاومتی به نحو مطلوب در جامعه پیاده نشده و از تمام ظرفیتها برای تحقق آن بهره گرفته نشده است.
وی گفت: رمز موفقیت ما در دوران دفاع مقدس و غلبه بر تعدی و زیاده خواهی دشمنان، تبعیت از ولایت و رهبری بود و اینک نیز عامل عزت، عظمت و پیروزی ایران اسلامی در مقابله با ترفندهای دشمنان، تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.
سردار دقیقی افزود: پشتیبانی مردم از ولایت فقیه، نظام جمهوری اسلامی را در برابر تعدی استکبار جهانی و عوامل آنها مصون نگه می دارد.
وی ادامه داد: دشمنان از قدرت دفاعی نیروهای مسلح ما واهمه ای ندارند بلکه ترس آنها از قدرت ایمان و اراده ملت و تبعیت از ارزشهای اسلامی است.
وی با اشاره به نقش مهم رهبری های امام خمینی (ره) در مقابله با تجاوزات دشمنان اظهار کرد: نقش بنیانگذار انقلاب اسلامی در این زمینه به درستی تبیین نشده است.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آحاد مختلف مردم به ویژه نسل جوان باید با واقعیتهای دوران دفاع مقدس از جمله نقش امام راحل در این دوران بیش از پیش آشنا شوند و هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تحقق این مهم است.
به مناسبت هفته دفاع مقدس 140 ویژه برنامه در شهرستان گناباد برگزار می شود.
این شهرستان در 287 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
2095/ 6053 *خبرنگار: علیرضا حسن زاده ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking