۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶

خداکرم: فولاد به دنبال حداقل امتیاز بود/ با یکی دو بازی هم می‌شود اتفاقات مهمی رقم زد

خداکرم: فولاد به دنبال حداقل امتیاز بود/ با یکی دو بازی هم می‌شود اتفاقات مهمی رقم زد
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: بازی امروز کمی گره خورد چون فولاد به دنبال حداقل امتیاز بود که به آن رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، امیربهمن خداکرم در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: در ابتدا بگویم که آقای کمالوند با بازیکنان تیم در رختکن جلسه داشت و به همین خاطر نتوانست به این نشست بیاید.

وی در خصوص بازی برابر فولاد گفت: در 5،6 هفته ابتدایی تلاش کردیم به انسجام خوبی برسیم. تا هفته قبل نیز در موقعیت‌سازی خوب بودیم اما در بازی قبل نیز فقط به یک گل رسیدیم.  فرصت داشتیم اما در این بازی گل نزدیم. بازی امروز کمی گره خورد و حریف که به دنبال حداقل امتیاز بود به آن رسید. درصدد هستیم این مشکل را رفع کنیم تا موقعیت‌های زیادی که در بازی ایجاد می‌کنیم تبدیل به گل کنیم اما تا الان این اتفاق رخ نداده و در فرصت‌های بعد سعی می‌کنیم این مشکل را برطرف کنیم.

مربی گسترش فولاد در مورد اینکه چه برنامه‌ای دارید تا از بحران خارج شوید، عنوان کرد: در وهله اول تفکرم این بود که شیمبا از موقعیت‌های به دست آمده را تبدیل به گل کند ولی متأسفانه او نتوانست از موقعیت‌ها استفاده کند و به تیم ما کمکی نکرد. او دو گل زده ولی بسیاری از موقعیت‌ها را از دست داده است. به جز او نیز ما بازیکنان جوانی داریم که امیدواریم در آینده به تیم ما کمک کنند.

خداکرم ادامه داد: در این بازی کرنرهای زیادی به دست آوردیم و طبیعتاً باید از هر 5،6 کرنر به یک موقعیت گل برسیم ولی خودم هم تعجب می‌کنم که چرا این اتفاق نمی‌افتد. چرا بازیکنان باتجربه‌ای مانند شیمبا این موقعیت‌ها را از دست می‌دهند.

وی درباره اینکه آیا هنوز بازیکنان شما به هماهنگی لازم نرسیده‌اند، تصریح کرد: در بازی‌های اول از ابراهیم‌زاده در جناح چپ استفاده می‌کردیم اما در جلسات به این نتیجه رسیدیم که از بازیکنی استفاده کنیم که از تکنیک بالایی برخوردار باشد تا بتواند از دفاع حریف عبور کند به همین خاطر از شجاعیان در کناره‌های زمین استفاده کردیم تا بتوانیم دفاع حریف را دور بزنیم.

مربی گسترش فولاد درباره فاصله تیم‌ها در جدول عنوان کرد: اگر جدول را بررسی کنیم می‌بینیم که تیم‌ها با هم فاصله زیادی ندارند. اگر تراکتورسازی و پرسپولیس را کنار بگذاریم بقیه تیم‌ها با یک تساوی جایگاهشان تغییر می‌کند. با یکی دو بازی هم می‌شود اتفاقات مهمی رقم زد.

خداکرم در پاسخ به این سوال که آیا با تعطیلات لیگ برتر موافق هستید یا مخالف خاطرنشان کرد: باید به تیم ملی اهمیت زیادی بدهیم. باید با فدراسیون فوتبال در تیم ملی همکاری داشته باشیم اما این نباید طوری باشد که شرایط خودمان را از دست بدهیم. برای صعود به جام‌جهانی حاضریم هزینه بدهیم. طبیعتاً فاصله یکماهه بین بازی‌های لیگ برتر برای برخی تیم‌هایی که کار خود را دیر شروع کردند خوب است و می‌توانند عقب ماندگی خود را جبران کنند اما برخی دیگر نیز از این وقفه آسیب می‌بینند.

وی ادامه داد: شما نمی‌توانید بازیکنان را بدون بازی کردن یک ماه در اوج آمادگی قرار دهید. سال قبل نیز دیدیم که تعطیلی‌های زیادی لیگ برتر باعث شد که حدود 13،14 بازیکن رباط صلبی‌شان پاره شود اما در کل این تعطیلات برای تیم ما خوب نیست.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking