۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷

هنوز از خودم رضایت ندارم

قربانی: کمتر فوتبالیستی مانند رضایی پیدا می‌شود/ ورزشگاه آزادی برای من خوش‌یمن است

قربانی: کمتر فوتبالیستی مانند رضایی پیدا می‌شود/ ورزشگاه آزادی برای من خوش‌یمن است
مهاجم تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که هنوز از عملکرد خودش رضایت کامل ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علی قربانی درباره برتری دو بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت: در این دیدار هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. استقلال و ذوب‌آهن موقعیت‌های زیادی را خلق کردند تا بازی زیبایی شکل بگیرد. هر چند در این بازی دو گل از حریف خود جلو بودیم، اما یک گل دریافت کردیم و در دقایق آخر نیز فشار زیادی را تحمل کردیم، اما در نهایت برنده از زمین خارج شدیم.

وی درباره گلزنی در این دیدار تصریح کرد: آزادی برای من ورزشگاه خوش یمنی است، چون هر دو گل خودم را در این ورزشگاه به ثمر رساندم. از اینکه توانستم زحمات بازیکنان را تبدیل به گل کنم بسیار خوشحالم. این گل محصول تلاش گروهی بازیکنان بود و تنها ضربه آخر را زدم.

مهاجم استقلال با بیان این نکته که هنوز از شرایط خود رضایت کامل ندارد، خاطرنشان کرد: بابت جایگاهی که دارم خدا را شاکر هستم، اما هنوز از خودم رضایت صد در صد ندارم و باید با تمرین بیشتر تبدیل به بازیکنی مفیدتر برای استقلال و هواداران شوم.

قربانی درباره زوجی که با کاوه رضایی ساخته است، گفت: رضایی یکی از بهترین بازیکنانی است که در کنار او بازی کرده‌ام، چون در طول بازی به دیگر بازیکنان کمک زیادی می‌کند. فوتبالیست مانند کاوه در فوتبال ما کم است. رضایی نکات مثبتی دارد که در کمتر بازیکنی پیدا می‌شود. من و کاوه رضایی برای موفقیت استقلال تلاش می‌کنیم و هیچ رقابتی میان ما دو نفر نیست.

وی در پایان با تشکر از هواداران استقلال گفت: هواداران از روز اول به من لطف داشتند و از آنها بسیار تشکر می‌کنم. امیدوارم این حمایت‌ها ادامه دار باشد. ما هم تلاش می‌کنیم با کسب نتایج خوب شادی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking