۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۵

مهار حريق گسترده در شهرک صنعتی سمنان با 35 نیروی عملیاتی

مهار حريق گسترده در شهرک صنعتی سمنان با 35 نیروی عملیاتی
معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش سوزی گسترده درشهرک صنعتی سمنان، شب گذشته توسط آتش نشانان مهار شد.

به گزارش ایسنا، آتش‌یار دوم علی اصغر تاج آبادی اظهار کرد: در پی تماس تلفنی به سامانه 125 در ساعت 23:11 شب گذشته به دنبال آتش سوزي شرکت ابر بستر آرام واقع در شهرک صنعتی سمنان موجب شد ستادفرماندهي سازمان، ايستگاه شماره 3 (شهرک صنعتی) را به محل حادثه اعزام كند.

معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دراين باره گفت: بارسيدن به محل حادثه مشاهده شد به علت حجم وسیع آتش سوزی و شعله‌هاي سركش و شرایط موجود نیاز به نیروی کمکی است که همزمان ایستگاه های 1،2، 4 و 5 سازمان آتش نشانی سمنان به همراه  هفت دستگاه خودرو به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در ادامه نیز چهار تانکر آبرسانی از شهرداری سمنان  و یک دستگاه تانکر از شهرک صنعتی به همراه  دو دستگاه خودروی آتش نشانی از مهدیشهر و دو دستگاه لودر از شهرداری سمنان و شهرک صنعتی نیز به محل اعزام شدند.که در مجموع 10 دستگاه خودروی آتش نشانی به همراه 35 نفر نیروی عملیاتی در محل مشغول عملیات بودند.

معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله به چند تیم عملیاتی تقسیم شده و از جهات مختلف شروع به اطفاء حریق پرداختند. 

وی با بیان اینکه عملیات اطفاء تا ساعت 5 صبح به‌طول انجامید خاطرنشان کرد: علت بروز حادثه توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی است.

عکس تزئینی است
انتهاي پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking