۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶

ذوالفقاری عنوان کرد:

600 کانون مساجد استان مرکزی مجری برنامه‌های هفته دفاع مقدس

گروه اجتماعی: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: بیش از 600 کانون فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری را اجرا می‌کنند.
حجت‌الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، با اشاره به برنامه‌های کانون مساجد در هفته دفاع مقدس گفت: مساجد محور برنامه‌های فرهنگی و هنری در ایام هفته دفاع مقدس هستند در این ایام سعی می‌شود روایتی از هشت سال جنگ تحمیلی و دلاورمردان در مساجد روایت شود.
وی افزود: روایت خاطرات رزمندگان و همسنگران شهدا با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ایثار و فداکاری رزمندگان سال‌های جنگ و همچنین حامیان دفاع مقدس اعم از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان، همسران و همچنین شهدای دفاع مقدس از برنامه‌های کانون مساجد در این هفته است.
حجت‌الاسلام ذوالفقاری ادامه داد: بیش از 600 کانون فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری را اجرا می‌کنند؛ وصیت‌خوانی شهدا با عنوان یاد شهدا پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مساجد از دیگر برنامه‌های کانون است.
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking