۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸

بعد از 3 روز رقابت

برترین‌های جشنواره تئاتر اردبیل معرفی شدند

برترین‌های جشنواره تئاتر اردبیل معرفی شدند
هیأت داوران بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان اردبیل، آرای خود را برای شناختن برترین‌های جشنواره تئاتر استان اردبیل اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در آیین اختتامیه این جشنواره که صبح امروز در مجتمع فدک اردبیل برگزار شد در بخش موسیقی لوح تقدیر برای موسیقی نمایش «تنها خدا می‌تواند بیدارم کند» به علی رضا طلیعه رسید.

در این بخش لوح سپاس و جایزه نقدی برای موسیقی نمایش «یادگاری بر گنبد دوار» تقدیم رامین قاسمی و امین موسوی شد.

در بخش آفیش و بروشور لوح سپاس برای بهترین آفیش و بروشور نمایش «عاشقانه‌ای نه چندان آرام با مادام بوواری» تقدیم فیاض بهرام شد.

در بخش طراح لباس لوح سپاس برای بهترین طراح لباس نمایش «خانه‌ای پر از خواب پروانه» به شیرین جودی و در بخش گریم، لوح سپاس برای بهترین گریم نمایش «خانه‌ای پر از خواب پروانه» رقیه مقتدر آذر رسید.

در بخش طراحی صحنه لوح تقدیر برای طراحی صحنه نمایش «تنها خدا می‌تواند بیدارم کند» رزیتا پناهی و لوح سپاس برای بهترین طراح صحنه نمایش «سرهنگ مسلسل جاده) کیوان باقلاچی رسید.

* بهاره دالوند و محمد رزمی برترین‌ بازیگران زن و مرد تئاتر اردبیل

در بخش بازیگری زن لوح تقدیر برای بیتا خوش فکری بازیگر نمایش «خانه‌ای پر از خواب پروانه» و سیما بشارتی بازیگر نمایش «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» تقدیم شد.

در این بخش مقام سومی بازیگری زن برای مریم ندایی و پریسا صدایی آذر نمایش «چند برش از یک جاده» مقام دوم بازیگری برای المیرا طاعتی نمایش «یادگاری بر گنبد دوار» و مقام اول برای بهاره دالوند نمایش «سرهنگ مسلسل جاده» رسید.

در بخش بازیگری مرد لوح تقدیر برای یوسف دادجو نمایش «بی‌خانمان» رسید و مقام سوم بازیگری به شاهین رمضان‌پور نمایش «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» و پرویز جهانگیری با نمایش «خانه‌ای پر از خواب پروانه‌ها» مقام دوم بازیگری اکبر صادقی با نمایش «تو را از من گرفتی» و مقام اولی محمد رزمی نمایش «چند برش از جاده» رسید.

در بخش نویسندگی مقام سوم محمد سیمزاری نمایش «یادگاری بر گنبد دوار» و سپهر دادمان با نمایش «عاشقانه‌ای نه چندان آرام» و مقام دوم اکبر صادقی نمایش «تو را از من گرفتی» رسید.

در بخش کارگردانی با  تقدیر از المیرا طاعتی با نمایش «یادگاری بر گنبد دوار» و غریب منوچهری با  نمایش «چند برش از یک جاده» رسید.

لوح سپاس و جایزه نقدی بدون اولویت برای حسین پورقلی نمایش با «تنها خدا حق دارد بیدارم کند» و فاطمه سیمزاری نمایش «سرهنگ مسلسل جاده» و اکبر صادقی «نمایش تو را از من گرفتی» رسید.

در پایان بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان نمایش‌های برگزیده «سرهنگ مسلسل جاده» اثر  فاطمه سیمزاری و «تو را از من گرفتی» اکبر صادقی انتخاب شدند.

در پایان این جشنواره از سعید نوریان مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به خاطر تألیف کتاب جشنواره‌های تئاتر استان اردبیل به شکل ویژه قدردانی شد.

منبع : فارس
website tracking