۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳

دریادار فدوی در جمع خبرنگاران:

پیام رژه بندرعباس افزایش توان دفاعی و تهاجمی دریاپایه سپاه پاسداران است

پیام رژه بندرعباس افزایش توان دفاعی و تهاجمی دریاپایه سپاه پاسداران است
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: رژه بندرعباس یک پیام داشت و آن این بود که ایران توان دفاعی و تهاجمی خود را در حوزه دریاپایه افزایش داده است.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم اعزامی به بندرعباس، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران امروز در حاشیه مراسم رژه بزرگ نیروهای مسلح در بندرعباس، با بیان اینکه حدود 450 شناور از نیروهای مردمی و بومی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دریابانی ناجا در این رژه دریایی حضور داشتند، گفت: حجم انبوهی از شناورهای موشک‌انداز سپاه از جمله عاشورا، ذوالفقار و طارق امروز به رژه دریایی پرداختند و علاوه بر اینها نیز هلی‌کوپترهای سبک بر فراز این شناورها به پرواز درآمدند.

وی با بیان اینکه رژه امسال برای نخستین بار با حجم گسترده‌ای در بندرعباس برگزار شد، افزود: امسال برای نخستین بار رژه هوایی جنگنده‌ها نیز بر فراز آسمان خلیج فارس در روز 31 شهریور شکل گرفت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران درباره پیام رژه امسال بندرعباس نیز گفت: رژه امروز پیام اساسی دارد و آن این است که با توجه به اینکه آمریکا در چند سال اخیر نوک تهدیدات خود به سمت جمهوری اسلامی ایران را در دریاپایه قرار داده، ما امروز توان دفاعی و تهاجمی و البته گوشه‌ای از این توان را به نمایش گذاشتیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking