۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷

مدیر برنامه ستاره فرانسوی در مصاحبه با دیلی‌میل

رایولا: پوگبا منچستریونایتد را به رئال مادرید ترجیح داد/منچستر امسال قهرمان لیگ جزیره است

رایولا: پوگبا منچستریونایتد را به رئال مادرید ترجیح داد/منچستر امسال قهرمان لیگ جزیره است
مدیربرنامه‌ ستاره فرانسوی گفت که پوگبا منچستر را به مادرید ترجیح داد که مبارزه بیشتری کند و یقین دارم با دادن زمان کیفیت خود را نشان خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پل پوگبا، ستاره فرانسوی که تابستان امسال رکورد نقل و انتقالات جهان را شکست مبارزه بیشتر در اولترافورد را دلیل اصلی انتخاب خود دانست. این بازیکن که به دلیل قیمت بالای خود و ارائه بازی نه چندان خوب به مانند آن‌چه که در یوونتوس نشان داد در تیررس منتقدین قرار گرفته و فشار بسیار زیادی را تحمل می‌کند.

حال مینو رایولا، یکی از بهترین مدیر برنامه‌های جهان که علاوه بر پوگبا مدیربرنامه ستاره‌های دیگر مثل زلاتان ابراهیموویچ، میخیتاریان،بالوتلی و لوکاکو نیز است اظهار داشت که باید به پوگبا زمان داد تا کیفیت بالای خود را نشان دهد. طرفداران همیشه حال را می‌نگرند اما وقتی نگاه بلندمدت به تیمشان داشته باشند متوجه خواهند شد که این بازیکن، ستاره یونایتدی‌ها تا ده سال آینده خواهد بود. تنها باید زمان به بازیکن 22 ساله داد تا آن توانایی‌هایی که در بیانکونری‌ها نشان داده است را در اولدترافورد نیز نشان دهد.

پوگبا سال 2012 در حالی از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست که کسی او را نمی‌شناخت. وی در این تیم ایتالیایی چنان پیشرفتی کرد که در سال 2015 در بهترین تیم سال قرار گرفت.او یکی از مهمترین دلایل چهار قهرمانی پشت سر هم بیانکونری‌ها بود.همچنین درخشش این بازیکن و هم تیمی‌هایش باعث شد که در سال 2014-15 در کمال ناباوری با پیروزی در مقابل رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان صعود کنند.


سال 2012


سال 2016

 

 

حال این بازیکن پس از 4 سال به اولدترافورد بازگشته در حالی که ستاره بی‌چون و چرای دنیاست. رایولا در این رابطه گفت که پوگبا همیشه منچستر را تیم اصلی خود می‌دانست و عشق و علاقه او به این تیم را وصف ناپذیر ذکر می‌کرد.

 

رایولا با بیان اینکه یونایتدی‌ها از دو سال گذشته به دنبال پوگبا بودند اعلام کرد که من همواره در حال مذاکره با یوونتوس و منچستر بودم. سران باشگاه ایتالیایی نمی‌خواستند که این بازیکن را از دست دهند و با دادن شماره 10 به پوگبا برای ماندن بلند مدت او سرمایه گذاری کردند. اما با مذاکرات من راه خروج برای او میسر شد و در حالی که پیشنهادهای بسیار خوبی از بهترین تیم‌های اروپا برای جذب او وجود داشت تیم منچستریونایتد بهترین انتخاب بود.

وی با دانستن اینکه منچستریونایتد در لیگ قهرمانان حضور ندارد گفت آن‌ها با اندیشه قهرمانی در لیگ جزیره و لیگ قهرمانان به ما شدیدا احتیاج داشتند و من معتقدم به این موفقیت نایل خواهند آمد.

این مدیر برنامه ایتالیایی که مدیر برنامه پاول ندود،ستاره سابق کشور چک و تیم یوونتوس نیز بود در آخر صحبت خود اظهار داشت که برای خرید گران ترین بازیکن تاریخ باید جرئت داشته باشی که مورینیو این جرئت را نشان داد و مطمئنم پوگبا در تئاتر رویاها موفق خواهد بود.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking