۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹

۲ خبر از شبکه دو

ویژه‌های شبکه دو برای هفته دفاع مقدس اعلام شد/ «نی‌نی من» در سیما

ویژه‌های شبکه دو برای هفته دفاع مقدس اعلام شد/ «نی‌نی من» در سیما
اعلام ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس و تولید مسابقه تلویزیونی «نی‌نی من» تازه ترین اخبار شبکه دو سیما محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس که از چهارشنبه ۳۱ شهریورماه تا سه شنبه ۶مهر ماه در سراسر کشور برگزار می شود شبکه دو سیما با تدارک ویژه برنامه های مختلفی به استقبال این ایام می رود. برنامه «ردپای تو» ویژه گروه سنی نوجوان یکی از برنامه های تولید شده در گروه کودک و نوجوان برای این روزهاست. مستندی نمایشی با نگاهی ویژه به شهدای نوجوان بسیجی که به تهیه کنندگی خدیجه شهبازی در هفته دفاع مقدس هر روز ساعت ۱۷ روی آنتن می رود.

همچنین همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس برنامه های «زنده باد زندگی»، «عصر خانواده» و «روبراه» با دعوت از مهمانان مختلف از زوایای مختلف به فرهنگ دفاع مقدس می پردازند. «نمادو» عنوان برنامه دیگری است از گروه امور اجتماعی و به تهیه کنندگی هادی خدادی که در این ایام با رنگ و بویی ویژه روی آنتن می رود. گروه برنامه ساز «نمادو» در نظر دارد با حفظ رویکرد اجتماعی و تخصص محور در حوزه اجتماعی از ظرفیت تمام استان های کشور استفاده کرده و اقدام به بازنمایی رویدادها و پیامدهای اجتماعی و فرهنگی دفاع مقدس داشته باشد. این مهم با حضور در مناطق جنگی، گفتگو با صاحب نظران این عرصه و شهروندان ساکن در مرزهای غرب و جنوب غربی بسته ای خبری تحلیلی به مناسبت این هفته تولید و تقدیم مخاطبان خود می کند.

«بی مرز با حجاب» کاری از گروه خانواده و فرهنگ و به تهیه کنندگی شیدا نیکوروین نیز طی این روزها گفتگو با مادران شهدای مدافع حرم از کشورهای مختلف را برای بینندگان خود در نظر گرفته که از شنبه ۳ مهر تا دوشنبه ۵ مهر روی آنتن خواهد رفت. برنامه «از آسمان» به تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد کاری است از گروه امور اجتماعی که با رویکرد پرداختن به شهدای مدافع حرم و سرداران و فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس عنوان نام آشنایی برای مخاطبان علاقمند به فرهنگ شهادت و ایثار این شبکه به شمار می رود و در ایام گرامیداشت دفاع مقدس به مدت سه روز از چهارشنبه ۳۱ شهریور تا جمعه ۲ مهر ماه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

همچنین فیلم های سینمایی متعددی نیز برای پخش در طول این ایام در نظر گرفته شده که می توان به «تا آمدن احمد»، «شکوه عشق» و « باد و مه» اشاره کرد که در کنار «فیلم های کوتاه انجمن دفاع مقدس» شامل نمایش جدیدترین فیلم های کوتاه، «مجموعه مستندهای دفاع مقدس»، گلچینی از مستندهای برتر مرتبط با رشادت های رزمندگان و «سپیدجامگان» با محوریت نقش پزشکان در دوران دفاع مقدس تقدیم بینندگان این شبکه خواهد شد.

مسابقه بزرگ تلویزیونی «نی‌نی من»

سید امیر پروین حسینی تهیه کننده سینما و تلویزیون در حال تدارک یک مسابقه بزرگ تلویزیونی به نام «نی‌نی من» است که با محوریت خانواده و کودک به زودی روانه آنتن شبکه دو می شود.

پروین حسینی که سال ها قبل اولین سریال خود را با موضوع کودکان به نام «بازی برای بچه ها» در شبکه دو سیما و به مدیریت محمدرضا جعفری جلوه تولید کرده بود، اعلام کرد: از وجوه متمایز کننده این مسابقه که در حوزه خانواده و کودک تولید می شود نحوه تعامل با کودک و سطح شناخت والدین از فرزندان است.

وی با بیان اینکه بخش های مختلفی با کمک مشاوران و روانشناسان برای شرکت کنندگان در این برنامه تهیه دیده شده اظهار کرد: افزون بر این جوایز متعدد و متنوعی نیز برای خانواده هایی که موفق به کسب بالاترین امتیاز شوند در نظر گرفته شده است.

برنامه «نی‌نی من» یک مسابقه تلویزیونی در حوزه خانواده و کودک است که به تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و کارگردانی حامد جوادزاده در ۵۲ قسمت به زودی از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking