۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸

ارایه اطلاعات درست به قطع یارانه منجر نمی شود

ارایه اطلاعات درست به قطع یارانه منجر نمی شود
آستارا - ایرنا - معاون هماهنگی و امور اجرایی ستادسرشماری عمومی نفوس و مسکن آستارا گفت: ثبت یا دادن آمار درست در سرشماری هرگز به قطع یارانه منجر نخواهد شد و همگان باید با دادن اطلاعات بروز، مسوولان را در برنامه ریزی برای توسعه بیشتر کشور یاری کنیم.

به گزارش خبر نگار ایرنا، وحیدپورحضرت، روز دوشنبه در جلسه هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 در اجتماع دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی آستارا افزود: مبنای توسعه و عمران کشور آمار صحیح است و اعتبارات دستگاه های اجرایی و بخش های مختلف این شهرستان نیز بر اساس آمار ارایه شده از سوی مردم، تامین و توزیع می شود.
وی اظهار کرد: اعتبارات اختصاص یافته از محل ارزش افزوده در دولت تدبیر و امید در توسعه روستاهای آستارا نقش موثری داشته است و می توان با دادن آمار و اطلاعات به روز و واقعی، دست مسوولان را برای تخصیص اعتبارات بیشتر به مناطق مختلف این شهرستان بازتر کرد.
وی بیان کرد: از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای آستارا انتظار می رود ضمن پیشگام شدن در نام نویسی اینترنتی خود و خانواده هایشان، مردم را به این کار ترغیب کرده و زمینه مشارکت کامل اهالی را در سرشماری پیش رو فراهم کنند.
در ادامه این جلسه کارشناسان و مسوولان بخش های مختلف ستادسرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 آستارا، نقطه نظرات خود را در خصوص حوزه فعالیت خود ارایه کردند.
مرحله نخست سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 از سوم تا 24 مهرماه به شیوه اینترنتی و با مراجعه مردم به سامانه مربوطه و مرحله بعدی آن از 25 مهر تا 25 آبان ماه با مراجعه ماموران سرشماری به منازل مردم، انجام خواهد شد.
شهرستان آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و در همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
خبرنگار-یوسف هدایتی** انتشار دهنده: نصراله ابراهیمی
7105 / 7124/6070

منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking