۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۱

فرمانده سپاه ناحیه پاوه:

پایداری و مقاومت رزمندگان در طول دوران هشت سال دفاع مقدس همواره مثال زدنی است/ ابلاغ برنامه های هفته دفاع مقدس

پایداری و مقاومت رزمندگان در طول دوران هشت سال دفاع مقدس همواره مثال زدنی است/ ابلاغ برنامه های هفته دفاع مقدس
فرمانده سپاه ناحیه پاوه با بیان اینکه این جنگ زمانی به ایران تحمیل شد که از جانب استکبار جهانی بویژه آمریکا تحت فشار شدیدی با نظام نوپا قرار داشت ادامه داد: پایداری و مقاومت رزمندگان در جهت دفاع از مملکت ، در طول این دوران همواره مثال زدنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هزار ماسوله، فرمانده سپاه ناحیه پاوه در خصوص فرارسیدن هفته دفاع مقدس در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس اوج افتخار ملت قهرمان ایران دردوران برپایی واستقرار حاکمیت مردم سالاری دینی است.

 

سرهنگ بهشتی راد افزود: از تاریخ 31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

 

وی گفت: رژیم بعثی عراق با تصمیم و طرح قبلی و با هدف برانداختن نظام نوپای جمهوری اسلامی جنگی تمام عیار را در این تاریخ علیه ایران اسلامی آغاز کرد.

 

وی با بیان اینکه این جنگ زمانی به ایران تحمیل شد که از جانب استکبار جهانی بویژه آمریکا تحت فشار شدیدی با نظام نوپا قرار داشت ادامه داد: پایداری و مقاومت رزمندگان در جهت دفاع از مملکت ، در طول این دوران همواره مثال زدنی است.

 

وی گفت: دشمن همواره با در اختیار گذاشتن امکانات نرم افزاری، در جهت مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته است که بر ماست که باسلاح ایمان به خدا وقدرت لایزال او و هدایت خردمندانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باردیگر مقاومت خود را در برابر کفر نشان دهیم.

 

وی در ادامه دیدار با امام جمعه، خدمت رسانی به محرومین، توزیع بسته های نوشت افزاری،زنگ مقاومت مدارس، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری یادواره شهدای آبریو محله در بانه وره و چورژی، پیاده روی خانوادگی ، برنامه کتابخوانی، رژه حماسی گروهان پاوه در جوانرود، نشست خبری با اصحاب رسانه، ویزیت رایگان، ایستگاه صلواتی، افتتاح نمایشگاه کتاب، حلقات صالحین، نشست روشنگری و مسابقات ورزشی خواهران را از عمده برنامه های هفته دفاع مقدس بیان کرد.

 

منبع : دانا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking