۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خرم‌دره خبر داد

برگزاری یادواره شهدا و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم در خرم‌دره

برگزاری یادواره شهدا و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم در خرم‌دره
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خرم‌دره گفت: مراسم یادواره شهدا و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم در شهرستان خرم‌دره برگزار می‌شود.

محرابعلی داودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان خرم‌دره پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با هفته دفاع مقدس، کتاب شهیدان قدرت و سعید افشاری در شهرستان خرم‌دره رونمایی خواهد شد، تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا با عنوان آبروی محله از دیگر برنامه‌ها به شمار می‌رود.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه مراسم یادواره شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اهل بیت‌(ع) در شهرستان خرم‌دره برگزار می‌شود، اضافه کرد: این برنامه همراه با تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم خواهد بود و با حضور خانواده شهدا و ایثارگران برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در مراسم یادواره شهدای خرم‌دره، یکی از همسنگران و هم‌رزمان شهدای مدافع حرم نیز حضور پیدا می‌کند، ادامه داد: این برنامه با همکاری اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، حوزه مقاومت بسیج شهدای گمنام، پایگاه مقاومت امام خامنه‌ای و هیأت امنای مسجد رسول‌الله(ص) برگزار می‌شود.

داودی با اشاره به برگزاری مراسم یادواره شهدای شهرستان خرم‌دره همزمان با روز چهارشنبه 31 شهریورماه، یادآور شد: این مراسم پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت رسول‌الله(ص) خرم‌دره برگزار خواهد شد.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking