۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸

همزمان با ایام عید غدیر انجام می‌شود:

برپایی ایستگاه صلواتی پخش شربت و شیرینی در پارک رجایی/دستگاه‌های فرهنگی، متولی برپایی جشن غدیرند

برپایی ایستگاه صلواتی پخش شربت و شیرینی در پارک رجایی/دستگاه‌های فرهنگی، متولی برپایی جشن غدیرند
شهردار اسدآباد از برپایی ایستگاه صلواتی پخش شربت و شیرینی به مناسبت عید بزرگ غدیر خبر داد و گفت: دستگاه‌های فرهنگی متولی برگزاری جشن غدیر هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حمزه عبدکوند در گفت‌وگو با آوای سیدجمال ؛ از برپایی ایستگاه صلواتی پخش شربت و شیرینی به مناسبت عید بزرگ غدیر خبر داد و اظهار کرد: متولی برگزاری جشن غدیر دستگاه‌های فرهنگی هستند که شهرداری در راستا با فضاسازی و تبلیغات آنان را کمک خواهد کرد.

وی ادامه داد: امسال ما با تبلیغات گسترده در سطح شهر نسبت به تبریک ایام عید غدیر، هفته فاع مقدس و فصل بازگشایی مدارس اقدام کرده‌ایم.

شهردار اسدآباد از تزئین و آذین‌بندی خیابان‌ها و میدان‌ها اصلی شهر به مناسبت اعیاد خبر داد و گفت: متولیان امر فرهنگی باید بیشتر در زمینه برپایی جشن‌ها در سطح شهرستان اقدام کنند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب  در خصوص غدیر خم، گفت: غدیر یک مسئله مسلم تاریخی است که ضروری است بیشتر نسبت به شناساندن آن به جامعه اسلامی اقدام شود.

عبدکوند واقعه غدیر را تداوم رسالت انبیا دانست و گفت: متأسفانه در زمینهٔ ترویج فرهنگ غدیر در جامعه ما غفلت  شده که باید نسبت به آن توجه ویژه داشت.

کلیدواژه ها :جشن پارک صلوات شهردار
منبع : دانا
website tracking