۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱

اخبار کوتاه ورزشی استان خوزستان

استقبال از بانوی دو و میدانی کار خوزستانی پارالمپیک/زمان نشست خبری سرمربیان استقلال خوزستان و پیکان تهران

استقبال از بانوی دو و میدانی کار خوزستانی پارالمپیک/زمان نشست خبری سرمربیان استقلال خوزستان و پیکان تهران
استقبال از بانوی دوومیدانی کار خوزستانی پارالمپیک و زمان نشست خبری سرمربیان استقلال خوزستان و پیکان تهران از مهم‌ترین عناوین اخبار کوتاه ورزشی در‌ خوزستان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، دو بانوی خوزستانی جهت حضور در مسابقات کاپ آسیایی تایلند و قهرمانی آسیا در هندوستان،به اردوی تیم‎ ملی دعوت شدند.

اردوی تیم ‎ملی دوچرخه ‎سواری بانوان در رشته‎های مختلف جهت حضور در مسابقات کاپ آسیایی تایلند و قهرمانی آسیا در هندوستان از روز یکشنبه 28شهریورماه آغاز شده و تا روز شنبه دهم مهرماه در کمپ تیم‎های ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران ادامه دارد.

فروزان عبداللهی‎عرب و راحیل لرکی از خوزستان و در رده سنی بزرگسالان در این اردوی 14 روزه حضور خواهند داشت.

پیام حیدری داور مسابقه گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان

بازی تیم‌های گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان روز چهارشنبه 31 شهریور ماه از ساعت 16:45 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز آغاز می‌شود.

داور مسابقه گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان پیام حیدری است که اسد حاج محمد، رحیم حاجیلو  و جواد محمدی  او را یاری می‌دهند  همچنین سعید بخشی‌زاده ناظر این دیدار خواهد بود.

انتصاب مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال اهواز

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال اهواز منصوب شد.

در حکمی سید عبدالله حسینی به عنوان مدیر روابط عمومی  باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال اهواز منصوب شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

استقبال از بانوی دوومیدانی کار خوزستانی پارالمپیک

مراسم استقبال از هاشمیه متقیان بانوی دوومیدانی کار خوزستانی تیم ملی در بازی های پارالمپیک 2016 ریو در فرودگاه اهواز برگزار شد.

این مراسم که با حضور کارشناسان ورزش بانوان اداره کل ورزش و بانوان خوزستان، ،مسئولان هیأت جانبازان و معلولین خوزستان و ورزشکاران برگزار شد.

نماینده خوزستانی پرتاب نیزه بانوان ایران در بازی های پارالمپیک 2016 ریو در پرتاب نیزه کلاسF 56 با ثبت رکورد 19 متر و 83 سانتی متر به عنوان چهارمی دست یافت.

زمان نشست خبری سرمربیان استقلال خوزستان و پیکان تهران

زمان نشست خبری تیم های استقلال خوزستان و پیکان تهران مشخص شد.

کنفرانس خبری سرمربیان تیم های استقلال خوزستان و پیکان تهران، از ساعت 17:00 روز دو شنبه 29 شهریور  ماه سال 1395 در محل سالن کنفرانس ورزشگاه جهان پهلوان تختی اهواز آغاز می‌شود.

بازی تیم های استقلال خوزستان و پیکان تهران ساعت 18:45 روز سه شنبه 30 شهریور ماه 1395 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

معرفی برترین های نخستین دوره لیگ دارت بانوان خوزستان

نخستین دوره از لیگ دارت و رنکینگ استانی، در دانشگاه علوم پزشکی مجموعه ورزشی شهید زکویی اهواز برگزار شد که در این مسابقات 23 بانوی دارت باز از سراسر استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان فرشته کاشی ساز از اهواز مقام اول را به دست آورد، سارا خدادادی ‌کریموند از امیدیه دوم شد و فریبا کیانپور لیرهارانی از اهواز و طاهره بابادی از شوشتر به صورت مشترک سوم شدند.

انتخاب تیم‌های برتر لیگ اسنوکر خوزستان

اولین دوره مسابقات لیگ اسنوکر خوزستان، جام یادواره مرحوم مهران محبی برگزار شد و طی آن تیم های برتر مسابقات مشخص شدند.

در این مسابقات که به مدت سه روز در باشگاه بیلیارد سبز اهواز شد20  ورزشکار از شهرستان‌های اهواز، اندیمشک و امیدیه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات تیم اندیمشک یک به قهرمانی رسید، اهواز نائب قهرمان شد و  امیدیه پنج در رده سوم ایستاد.

حق‌وردی داور دیدار استقلال خوزستان و پیکان تهران

تیم‌های استقلال خوزستان و پیکان تهران در قالب هفته هفتم هفتم لیگ برتر روز سه شنبه 30 شهریور ماه از ساعت 18:40 ورزشگاه غدیر اهواز مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند.

قضاوت این دیدار بر عهده تورج حق وردی است که قهرمان نجفی، جعفر مهاجر و امید سعیدفر  او را در این کار کمک می‌کنند، همچنین محمود رفیعی کار نظارت بر این مسابقه را بر عهده دارد.

برگزاری دوره آموزش مربیگری فوتسال سطح دو آسیا در اهواز

به منظور ارتقاسطح کیفی و کمی مربیان فوتسال خوزستان هیات فوتبال استان در نظر دارد یک دوره آموزش مربیگری فوتسال level2 در شهرستان اهواز در مهرماه امسال برگزار کند.

دارا بودن مدرک مربیگری level1 آسیا که حداقل 2 سال از مدرک مورد نظر گذشته باشد و تاییدیه هیئت فوتبال شهرستان مبنی بر فعال بودن مربی معرفی شده از جمله شرایط حضور در این دوره است.

افراد واجد شرایط می‌توانند تا تاریخ 31 شهریور ماه از طریق هیئت های فوتبال شهرستان ها برای این دوره نام‌نویسی کنند.

یک انتصاب در باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال اهواز

معاون اقتصادی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال اهواز معرفی شد.

در حکمی از سوی مسئولان استقلال اهواز خسرو ابازری به عنوان معاون اقتصادی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال اهواز منصوب شد.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking