۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹

مراجعه ماهیانه 12 هزار نفر به بیمارستان امام رضا (ع) ایوان

مراجعه ماهیانه 12 هزار نفر به بیمارستان امام رضا (ع) ایوان
ایلام - ایرنا - سرپرست بیمارستان امام رضا (ع) ایوان گفت: این مجموعه درمانی به طور میانگین هر ماه پذیرای 12 هزار مراجعه کننده در بخش های اورژانس و درمانی است.

اردشیر احمدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این بیمارستان با خرید 10 میلیارد ریال تجهیزات و امکانات پزشکی و هزینه کردن 9 میلیارد و 500 میلیون ریال در حوزه زیرساختی، بهسازی و توسعه فیزیکی فضاهای بیمارستان و بخش های درمانی از بیمارستان های فعال در سطح استان و شهرستان ایوان است.
وی یادآور شد: بهسازی و توسعه فضای فیزیکی بلوک زایمان و فراهم کردن شرایط لازم برای انجام سه زایمان همزمان، تجهیز 2 اتاق عمل به امکانات و جراحی همزمان 2 بیمار با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال و راه اندازی بخش جدید قلب با اعتبار سه میلیارد ریال از دیگر اقدام های این بیمارستان است.
سرپرست بیمارستان امام رضا (ع) ایوان تاکید کرد: این بیمارستان در آستانه آموزشی شدن قرار دارد و مهرماه سال جاری با ورود دانشجویان رشته های پرستاری، مامایی، هوشبری و اتاق عمل فعالیت های آموزشی خود را آغاز می کند.
احمدی با اشاره به پایان دوره کاری و ماموریت تعدادی از پزشکان حال حاضر این بیمارستان اضافه کرد: این بیمارستان در ابتدای مهرماه سال جاری برای تکمیل کادر درمانی و پزشکی خود اقدام به جذب تعدادی از پزشکان جدید می کند.
بیمارستان امام رضا (ع) ایوان دارای بخش های جراحی عمومی، جراحی زنان، داخلی، کودکان، بیهوشی، پاتولوژی، سونوگرافی، اعصاب و روان و قلب و عروق و 9 پزشک متخصص ثابت و سه پزشک متخصص پاره وقت و پنج پزشک عمومی در حال ارائه خدمات رسانی به شهروندان ایوانی است.
ایوان با جمعیت 55 هزار نفر در 35 کیلومتری شمال ایلام قرار دارد.
خبرنگار: لیلی خاکی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7180/9002

منبع : ایرنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking