۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴

به دلیل نبود بیمارستان

بیماران ریگانی باپیمودن 100 کیلومتر راهی بم می‌شوند

بیماران ریگانی باپیمودن 100 کیلومتر راهی بم می‌شوند
رئیس شبکه و مرکز بهداشت ریگان گفت: در این شهرستان به دلیل نداشتن بیمارستان بیماران باید برای هر گونه مداوا به شهرستان بم با فاصله 100 کیلومتری و یا مرکز استان در فاصله 285 کیلومتری اعزام شوند.

فردین حشمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ریگان اظهار داشت: با تماس اهالی روستای کوهشاه ریگان مبنی بر اینکه خانمی دچار گرمازدگی شدید شده و با خودرو شخصی آن را به سوی شهر ریگان اعزام و درخواست آمبولانس داشتند، اقدام لازم صورت گرفت.

وی بیان داشت: آمبولانس در 40 کیلومتری از مرکز شهرستان بیمار را راهی مراکز بهداشتی درمانی ریگان کرد و بلافلصله به بیمارستان پاستور بم اعزام شد.

حشمتی ادامه داد: شهرستان ریگان به دلیل نداشتن بیمارستان، باید بیماران برای هر گونه مداوا به بم با فاصله 100 کیلومتری و یا مرکز استان در فاصله 285 کیلومتری اعزام شوند.

رئیس شبکه و مرکز بهداشت ریگان تصریح کرد: مرکز مدیریت حوادث اورژانس با اعزام یک دستگاه امبولانس به مناطق صعب‌العبور کوهشاه در نهایت جان خانم 27 ساله ریگانی را نجات داد.

به گزارش فارس، بیمارستان 32 تختخوابی ریگان در حال ساخت است و در سفر اخیر وزیر بهداشت به شرق استان کرمان مقرر شد تا پایان امسال به اتمام برسد، اما کار احداث ساختمان به کندی انجام می‌شود.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking