۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

افق های کم رنگ یک تفاهم مهم/ استاد شهریار فعلا مسکوت می ماند!

افق های کم رنگ یک تفاهم مهم/ استاد شهریار فعلا مسکوت می ماند!
هشت ماه پس از توافق مهمی که بین دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری نقده برای بازگشایی یک خیابان صورت گرفت، حالا رئیس بیمارستان نقده آن را فقط یک تفاهم اولیه ارزیابی میکند که ممکن است به سرانجام نرسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سولدوز خبر، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) نقده درباره سرانجام طرح بازگشایی خیابان استاد شهریار که قسمتی از حیاط بیمارستان را درگیر می کند می گوید: فعلا دانشگاه علوم پزشکی تصمیمی در این باره نگرفته است.  

 
دکتر ملک کندی به خبرنگار سولدوز خبر گفت: دانشگاه علوم پزشکی قبلا در این باره با شهرداری یک تفاهم اولیه کرد اما این تفاهم به معنای تفاهم قطعی و نهایی نبود.  
وی می افزاید: بعد از تفاهم اولیه، کارشناسان دفتر فنی دانشگاه موضوع را بررسی کردند اما اینکه چه نظری به رئیس دانشگاه دادند من از آن بی اطلاع هستم هر چند تصور می کنم دفتر فنی نظر مساعدی در این باره که بیمارستان بخشی از محوطه اش را از دست بدهد ندارد.  
 
پیش تر شهردار نقده با ابراز خوش بینی از تفاهم با دانشگاه علوم پزشکی برای بازگشایی انتهای خیابان استاد شهریار که از ضلع شرقی محوطه بیمارستان امام خمینی میگذرد گفته بود که در قبال این تفاهم، شهرداری ضمن صدور پروانه رایگان ساخت در داخل محوطه بیمارستان، از طلب ۵۰۰ میلیون تومانی اش هم می گذرد.  
 

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking