۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۴

حوزه های علمیه پایگاهی برای بالندگی معنوی و بصیرت اخلاقی هستند

حوزه های علمیه پایگاهی برای بالندگی معنوی و بصیرت اخلاقی هستند
مامونیه -ایرنا- امام جمعه زرندیه گفت: حوزه های علمیه پایگاهی مستحکم برای نشر آموزه های دینی و عاملی برای بالندگی معنوی جامعه هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین ابراهیمی عصر یکشنبه در آیین آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خواهران کوثر زرندیه افزود: به برکت ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،بستر تحصیل خواهراندر حوزه های علمیه فراهم است.
وی بیان کرد: حضور موثر و درخشش طلاب خواهر در عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی، تبلیغی از ثمرات حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور است.
امام جمعه زرندیه گفت: حوزه های علمیه برکتی بزرگی برای جامعه اسلامی است و مبلغان با تلاش و پشتکار خود پایه های دینی را در بین مردم تقویت می کنند.
به گزارش ایرنا، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت:مبلغان با تهذیب و خود سازی که شرط نخست حوزه های علمیه است، باید در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و ترویج دین مبین اسلام تلاش کنند.
محمد رضا منصوری اظهار کرد: نقش حوزه های علمیه در تعمیق و ارتقای سطح معرفتی جامعه و رویارویی با هجمه های دشمنان و ترویج ارزش های اسلامی و دستیابی به آرمان های بلند پررنگ است.
در حوزه علمیه خواهران کوثر زرندیه 100مبلغ به تحصیل مشغول هستند که با ثبت نام 25 نفر در سال تحصیلی جدید ، شمارطلاب خواهر این مرکز به 125نفر رسید.
شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمعیت 57 هزار نفر دارای 2 بخش مرکزی و خرقان و پنج شهر مامونیه، زاویه، پرندک ،خشکرود و رازقان است.
4896//6013/3075** خبرنگار: حمید فرقانی*دبیر - مژگان حیدری*

منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

website tracking