۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲

اخبار کوتاه انتظامی استان یزد

7 سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در بافق دستگیر شدند/دستگیری 4 شکارچی و یک لاشه شکار در یزد

7 سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در بافق دستگیر شدند/دستگیری 4 شکارچی و یک لاشه شکار در یزد
دستگیری 7 سارق حرفه ای موتورسیکلت و 4 شکارچی متخلف، توقیف اتوبوس حامل پوشاک میلیاردی در یزد و توقیف خودروی سرقتی در پلیس راه "یزد- کرمان" از مهمترین اخبار حوادث یزد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد  و به نقل  ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا مزیدی اظهار داشت: روز گذشته ماموران یگان تکاوری 119 پلیس یزد متوجه تردد مشکوک سه دستگاه موتورسیکلت با چهار سرنشین در منطقه "بهاباد" شدند.

معاون اجتماعی پلیس یزد ادامه داد: ماموران انتظامی با متوقف کردن موتورسیکلت‌ها یک لاشه حیوان شکار شده را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و یک عدد دوربین چشمی کشف کردند.

مزیدی با بیان اینکه متهمان به عوامل محیط زیست تحویل داده شدند، خاطرنشان کرد: این افراد اقدام به شکار غیرمجاز یک گونه از حیوانات محیط زیست کرده بودند که توسط ماموران پلیس دستگیر شدند.

وی گفت: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت غیرقانونی شکارچیان محیط زیست، مراتب را از طریق تلفن 110 به اطلاع پلیس برسانند.

دستگیری 7 سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در بافق

فرمانده انتظامی شهرستان بافق از دستگیری 7 سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرهاد بیگلری اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با اقدامات اطلاعاتی و  تلاش شبانه روزی خود موفق شدند سه تن از سارقان را که اقدام به سرقت موتورسیکلت در سطح شهر و سپس اوراق کردن آن می‌کردند شناسایی کنند.

این مقام انتظامی افزود: مأموران پلیس با پیگیریهای مستمر خود، هر سه نفر را شناسایی و  ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از منزل یکی از آنها، یکدستگاه موتورسکلت کشف کردند.

بیگلری ادامه داد: متهمان در بازجویی‌های خود به سرقت و فروش شش دستگاه موتورسیکلت با همکاری چهارنفر دیگر اعتراف کردند و ماموران با تعقیب و مراقبت، چهار نفر دیگر از همدستان آنها را نیز شناسایی و دستگیرکردند.

وی یادآور شد: از متهمان شش دستگاه موتورسیکلت سرقتی و اوراق شده کشف شد که ضمن انتقال به پلیس آگاهی، تعدادی از مالباختگان نیز شناسایی شدند.

توقیف اتوبوس حامل پوشاک میلیاردی در یزد

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: ماموران پلیس استان، اتوبوس حامل کالای قاچاق با بیش از دو هزار و 134 قلم پوشاک خارجی به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال را توقیف کرد.

سرهنگ حسین رضایی اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهیدمدنی، یک دستگاه اتوبوس مسافربری "ولوو" را که از جنوب شرق کشور عازم "تهران" بود برای بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این اتوبوس بیش از دو هزار و 134 قلم البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال کشف کردند.

توقیف خودروی سرقتی در پلیس راه "یزد- کرمان"

ماموران پلیس راه "یزد- کرمان" روز گذشته یکدستگاه خودروی سواری "پارس" سرقتی را توقیف و راننده را به محاکم قضائی، معرفی کردند.

سرهنگ احمد مظفری اظهار داشت: روز گذشته ماموران پلیس راه "یزد- کرمان" هنگام کنترل محورهای مواصلاتی، یکدستگاه خودروی سواری "پارس" را به علت تخلفات رانندگی، متوقف کردند.

رئیس پلیس راه استان یزد با اشاره به خلافی معوقه 15 میلیون ریالی این خودرو افزود: با اخذ استعلام از مرکز اجرائیات پلیس راه، مشخص شد که خودرو سرقتی نیز هست که به همین دلیل راننده دستگیر و خودرو به پارکینگ پلیس منتقل شد.

مظفری خاطرنشان کرد: ماموران پلیس راه، راننده را به عوامل پلیس آگاهی شهرستان مهریز تحویل دادند.

60 هزار نخ سیگار قاچاق در یزد کشف شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف 60 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در بازرسی از یکدستگاه تریلی "هیوندا" توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهیدمدنی خبر داد.

سرهنگ محمدرضا مزیدی اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهیدمدنی هنگام کنترل خودروهای عبوری یکدستگاه تریلی "هیوندا" را که از بوشهر عازم سمنان بود برای بازرسی متوقف کردند.

مزیدی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این تریلی 60 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق را کشف و راننده را به عنوان متهم دستگیر کردند.

پایان کار خرده فروش هروئین در اردکان

فرمانده انتظامی شهرستان اردکان گفت: با تلاش ماموران پلیس شهرستان اردکان یک خرده فروش موادمخدر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش 300 گرم "هروئین" کشف شد.

سرهنگ سیدرضا صادقیان اظهار داشت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر فعالیت یکی از سرکردگان و توزیع کنندگان اصلی موادمخدر در این شهرستان بررسی موضوع به ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر ارجاع داده شد.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش شبانه روزی خود این قاچاقچی را هنگام توزیع موادافیونی دستگیر کردند.

صادقیان گفت: در بازرسی از مخفیگاه این فرد مقدار 300 گرم هروئین نیز کشف و متهم نیز با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

شکارچیان منطقه "قله سفید" در مهریز دستگیر شدند

ماموران پلیس شهرستان مهریز، دو شکارچی حیوانات محیط زیست را در منطقه "قله سفید" این شهرستان دستگیر کردند.

سرهنگ "علی رضاخدائی" فرمانده انتظامی شهرستان مهریز درباره این خبر گفت: با توجه به تیراندازی با سلاح شکاری و شکار حیوانات محیط زیست در مناطق گوناگون این شهرستان ماموران پلیس با بکارگیری گشت های محسوس و نامحسوس کنترل کامل مناطق محافظت شده را مدنظر قرار دادند.

وی افزود: روز گذشته ماموران پلیس دو شکارچی غیرمجاز را در منطقه "فله سفید" شهرستان مشاهده و آنها را دستگیر کردند.

خدائی ضمن اشاره به کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز "تک لول" و 24 فشنگ شکاری از متهمان گفت: ماموران پلیس این دو شکارچی غیرمجاز را به عوامل اداره محیط زیست شهرستان تحویل دادند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking