۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۷

توسط نیروی انتظامی قزوین انجام شد؛

کشف بیش از ۱۴۸هزار نخ سیگار خارجی قاچاق و ۲۰ کیلوگرم تریاک در قزوین

کشف بیش از ۱۴۸هزار نخ سیگار خارجی قاچاق و ۲۰ کیلوگرم تریاک در قزوین
تعداد 148 هزار و400 نخ سیگار خارجی قاچاق خارجی و بیش از 20 کیلوگرم تریاک از قاچاقچی موادمخدر در قزوین کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  شاخص‌نیوز،سرهنگ سهراب خسروی  از کشف بیش از ۱۴۸ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران کلانتری ۱۱ الوند این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا به ویژه کالای دخانی حین استقرار در سه راهی شهر صنعتی البرز به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

این مقام انتظامی افزود: راننده پژو پارس بدون توجه به دستور ایست پلیس با سرعت بالا متواری که ماموران پس از تعقیب و گریز خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ خسروی ادامه داد: در بازرسی ماموران از خودرو تعداد ۱۴۸ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

وی ارزش ریالی سیگار قاچاق خارجی مکشوفه را در حدود ۳۷۰ میلیون ریال اعلام و بیان داشت: متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

کشف بیش از ۲۰ کیلوگرم تریاک از قاچاقچی موادمخدردر عملیات مشترک پلیس قزوین و یزد

رییس پلیس مواد مخدر فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۰ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین و پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد خبر داد.

سرهنگ محسن قلی پور، رییس پلیس مواد مخدر فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین، فردی را که در امر تهیه و خرید و فروش مواد مخدر از استان های جنوبی به مرکز کشور فعالیت می کرد شناسایی و تحرکات نامبرده مورد پایش اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با تشدید اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین، مشخص شد که این قاچاقچی، با خودروی تریلی تانکردار” دانگ فانگ ” قرار است مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از یکی از استان های جنوبی به تهران انتقال دهد.

رئیس پلیس مواد مخدر فرمانده انتظامی استان افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد در موقعیت ایستگاه شهید مدنی مستقر و با هماهنگی مقام قضایی، خودرو را شناسایی و متوقف کردند.

سرهنگ قلی پور اضافه کرد: در بازرسی از کامیون مقدار تقریبی ۲۰ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی گفت: در این رابطه خودور  توقیف و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking