۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸

ستاد مهر اصفهان با ادای احترام به مقام شهدا به استقبال سال تحصیلی جدید رفت

ستاد مهر اصفهان با ادای احترام به مقام شهدا به استقبال سال تحصیلی جدید رفت
اصفهان- ایرنا- 'ستاد مهر' متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان، سازمان های اتوبوسرانی، تاکسیرانی و پویش مردمی ' با ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلستان شهدا اصفهان آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان امروز (یکشنبه) در این آیین، گفت: ستاد مهر شهرداری اصفهان تلاش می کند با ارتقای فرهنگ ترافیک، بهینه سازی، ساماندهی، مدیریت و نظارت بر ترافیک، افزایش کیفیت و ارتقا ظرفیت جابجایی سیستم حمل و نقل عمومی، مدیریت و نظارت ویژه بر مسیر و ایستگاه های BRT، امنیت عبور دانش آموزان و دانشجویان را در روزهای نخستین آغاز سال تحصیلی تامین کند.
صلواتی تاکید کرد: در ستاد مهر با شناسایی نقاط بحرانی و گره های ترافیکی در سطح شهر بویژه محل عبور دانش آموزان و مسیرهای جایگزین بار ترافیکی، روزهای آغازین سال تحصیلی را روان خواهد شد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان اجرای خط کشی معابر،نصب تابلوها و تجهیزات ترافیکی مخصوص مکان های آموزشی، اجرای آزمایشی طرح قبل از بازگشایی مدارس، هماهنگی با اداره کل آموزش و پرورش و تعیین سرویس مدارس قبل از بازگشایی و نظارت ویژه بر عملکرد آنها را از جمله اقدام های این معاونت در حوزه حمل و نقل و ترافیک بر شمرد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در مراسم آغاز به کار ستاد مهر گفت: با توجه به افزایش درون شهری در مهرماه برنامه ریزی ویژه ای برای روان سازی ترافیک سطح شهر انجام شده است.
علیرضا صلواتی افزود: ستاد مهر طی 4 سال گذشته تاکنون همزمان با آغاز سال تحصیلی در دو بخش واحدهای گشت و بازرسی و واحد آموزشی فرهنگ ترافیک در سطح مدارس مناطق 15 گانه تشکیل شده است.
وی اعلام کرد: ستاد مهر از امروز تا 13 مهر امسال فعال می شود تا ترافیک روانی را در سطح شهر شاهد باشیم.
صلواتی افزود:بدین ترتیب 10 گشت بازرسی در سطح شهر فعال است تا بر فعالیت ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی بویژه سرویس های مدارس نظارت داشته باشد.
صلواتی تاکید کرد: گشت های بازرسی، مشکلات ترافیکی را شناسایی و رفع می کنند تا از بروز ترافیک و راهبندان های طولانی مدت جلوگیری شود.
براساس اعلام رییس پلیس راهور مرکز استان اصفهان در این آیین، تردد سرویس های مدارس در طرح زوج و فرد مانعی ندارد و آنها می توانند در این طرح ترافیکی تردد نمایند.
7153 /1339 / خبرنگار استکی / سلطانمرادی

منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking