۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰

طرح ساماندهی سرویس مدارس در شهرستان ورامین آغاز شد

طرح ساماندهی سرویس مدارس در شهرستان ورامین آغاز شد
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین از آغاز اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس در این شهرستان خبر داد.

محمد مهماننواز روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: در آستانه بازگشایی مدارس، طرح ساماندهی سرویس های دانش آموزی مدارس در این شهرستان آغاز شده و مدارس ملزم به استفاده از سرویس های دارای مجوز هستند.
وی افزود: پیشگیری از حوادث رانندگی و جابه جایی دانش آموزان براساس ضوابط و مقررات ویژه از اهداف ساماندهی سرویس های مدرسه است.
مهماننواز گفت: با برگزاری جلسات مشترک با مسئولین آموزش و پرورش، پلیس راهور و سازمان های ذیربط ، زمینه استفاده مدارس از سرویس های مجاز فراهم شده و طی آن مقرر شده تا مدارس از خودروهای تاکسیرانی، اتوبوسرانی و مینی بوس رانی استفاده کنند.
وی اظهار کرد: افرادی که تمایل به سرویس دهی مدارس دارند باید سازمان تاکسیرانی مجوز بگیرند.
مهماننواز گفت: صلاحیت راننده، معاینه فنی خودرو و بیمه شخص ثالث خودروهای متقاضی سرویس مدارس از سوی پلیس راهور بررسی می شود.
وی گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید 500 دستگاه تاکسی و خودروی شخصی نسبت به جابه جایی دانش آموزان اقدام می کنند که با برنامه ریزی صورت گرفته ، هر راننده تنها ملزم است که در هر شیفت کاری تنها یک سرویس را بر عهده بگیرد.
وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را با شماره 36279449 به اطلاع بازرسان سازمان تاکسیرانی برسانند.
خبرنگار: سید حسن میری - دبیر: محمد آجورلو
تهرام/7254//1348

کلیدواژه ها :ورامین تاکسیرانی
منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking