۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸

معاون سپاه استان قم:

5000 قمی به مناطق عملیاتی جبهه غرب اعزام شدند

5000 قمی به مناطق عملیاتی جبهه غرب اعزام شدند
معاون هماهنگ‌کننده سپاه علی بن ابی‌طالب (ع) قم گفت: تابستان امسال سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته حدود 5 هزار نفر از مردم استان را به مناطق عملیاتی جبهه شمال غرب اعزام کرد.

سرهنگ رضا فقیهی در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، آشنایی نسل جوان با فرهنگ شهادت را نیاز جامعه امروز دانست و اظهار داشت: یکی از صحنه‌های توانمندسازی نیروهای انقلاب و بسیجی در راستای فرهنگ اسلام ناب محمدی حضور در عرصه‌های عملیاتی دفاع مقدس و آشنایی با مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان است.

وی با اشاره به اعزام کاروان راهیان‌نور گفت: اعزام کاروان راهیان نور سراسر کشور در حال اجرا است که کردستان و شمال غرب به عنوان نخستین صحنه حضور سرداران و رزمندگان به عنوان یک عرصه پویا در مقاومت‌ و ایثارگری و از جان گذشتگی مطرح است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه علی بن ابی طالب(ع) قم با بیان اینکه هدف از اعزام به جبهه غرب آشنایی نسل جوان با مظلومیت پاسداران و رزمندگان است، بیان کرد: با اعزام این کاروان‌ها غربت شهدا به‌صورت شفاف و گویا برای جوانان تبیین می‌شود و نسل امروز با همسن و سال‌های خود که مدافعان مرزهای جمهوری اسلامی بودند به صورت کامل آشنا می‌شوند.

وی با اشاره به اعزام مردم استان قم به اردوهای راهیان‌نور غرب اظهار داشت: در تابستان امسال سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم با برنامه ریزی‌های صورت گرفته حدود 5 هزار نفر از مردم استان قم را به مناطق عملیاتی جبهه شمال غرب اعزام کرد.

فقیهی گفت: افرادی که به جبهه شمال غرب اعزام شدند در 2روز اقامت در مناطق عملیاتی از یادمان‌های بوالحسن، سیران بند، محل شهادت شهیدان زین الدین و همچین از شهر سرداست و از منطقه عملیاتی دوپازا و یادمان شهید کاظمی بازدید کردند.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking