۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

فرمانده انتظامی خرامه:

42 خرده فروش در خرامه دستگیر شدند

42 خرده فروش در خرامه  دستگیر شدند
فرمانده انتظامی خرامه گفت :در اجرای این طرح که تعداد 25 منزل مورد بازرسی قرار گرفت 42 خرده فروش موادمخدر شناسایی، دستگیر و مقدار دو کیلو و 571 گرم تریاک، 33 گرم هروئین، 131 گرم سایر موادمخدر تعدادی آلات استعمال موادمخدر، 4 عدد ترازو و 6 وافور کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صدای خرامه، خسرو رزمجویی فرمانده انتظامی شهرستان خرامه گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی با همکاری مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان و یگان های انتظامی طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح که تعداد 25 منزل مورد بازرسی قرار گرفت  42 خرده فروش موادمخدر شناسایی، دستگیر و  مقدار دو کیلو و 571 گرم تریاک، 33 گرم هروئین، 131 گرم  سایر موادمخدر تعدادی آلات استعمال موادمخدر، 4 عدد ترازو و 6 وافور کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرامه توقیف 92 دستگاه موتورسیکلت متخلف را از دیگر نتایج اجرای این طرح برشمرد و گفت: این وسایل نقلیه متخلف جهت اعمال قانون به پارکینگ منتقل شدند.

رزمجویی با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: به منظور سالم سازی و پاکسازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم این طرح و طرح های مشابه همچنان تداوم خواهد یافت و همکاری خوب مردم نیز همواره پلیس را در اجرای موفقیت آمیز این طرح ها مساعدت کند.

وی با قدردانی از همکاری مردم با پلیس در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی، از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع داده تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

منبع : دانا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking