۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰

دبیر جشنواره ادبی هنری رویش خبر داد

برگزاری دومین جشنواره ادبی هنری رویش ویژه دانشگا‌ه‌های استان یزد

برگزاری دومین جشنواره ادبی هنری رویش ویژه دانشگا‌ه‌های استان یزد
دومین جشنواره ادبی هنری رویش با هدف شناسایی و حمایت از دانشجویان هنرمند استان یزد و با هدف تبیین هنر انقلابی در سطح تمامی دانشگاه‌های استان یزد برگزار می‌شود.

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد علی سالاری، دبیر جشنواره ادبی هنری رویش از برگزاری دومین جشنواره ادبی هنری رویش در سطح تمامی دانشگاه‌های استان یزد خبر داد و تاکید کرد دومین جشنواره رویش در موضوعات اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی ایرانی اسلامی ، دفاع مقدس و شهدادانشجو،رویش های معنوی و آرمان خواهی برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: دانشجویان می توانند آثار خود را در  قالب های شعر،عکس، فیلم، تئاتر، کاریکاتور، طراحی پوستر، فیلم کوتاه، فیلم مستند، نماهنگ، سرود، پویانمایی، خاطره نویسی، از اول مهرماه تا پایان آذر ماه به ادرس دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

 

سالاری خاطر نشان کرد هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی، جذب و ارتقا دانشجویان متعهد در عرصه هنر و ادبیات و تولید آثار فاخر انقلابی در جهت ترویج معارف و ارزش های اسلام ناب و انقلاب اسلامی و تزریق این آثار به جامعه خصوصا دانشگاهیان با تاکید بر موضوعات جشنواره به ویژه سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی و سیره شهدا می باشد.
 

وی بیان داشت: علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر از جزئیات جشنواره و نحوه ثبت نام می توانند به سایت اینترنتی جشنواره به آدرس  WWW.Q-MASAF.IR و کانال تلگرامی این جشنواره با ادرس @QMASAF مراجعه کنند.
 

کلیدواژه ها :فیلم دانشجوی یزد
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking