۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶

جوادی در گفت‌وگو با میزان:

زیر بار حرف زور خادم نمی‌رویم!/ سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در شورای فنی انتخاب می‌شود

زیر بار حرف زور خادم نمی‌رویم!/ سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در شورای فنی انتخاب می‌شود
عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت: خادم در شورای فنی به نظر همه احترام می‌گذارد و بر فرض اگر هم بخواهد نظرش را تحمیل کند ما زیر بار حرف زور نمی‌رویم.
ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره انتخاب سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: گزینه‌های ما برای سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد 8 نفر هستند که طلایی و محمدی هم جزو این گزینه‌ها محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه رسول خادم در روند انتخاب سرمربی تیم ملی هیچ دخالتی نمی‌کند تصریح کرد: این که گفته می‌شود خادم خود رای و دیکتاتور است را قبول ندارم او در شورای فنی به نظر همه احترام می‌گذارد و بر فرض اگر هم بخواهد نظرش را تحمیل کند ما زیر بار حرف زور نمی‌رویم. در نهایت باید عنوان کنم که سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در شورای فنی انتخاب می‌شود.

عضو شورای فنی کشتی آزاد ادامه داد: خادم لیاقت و تخصص خود را ثابت کرده و احتیاجی به دخالت در امور شورای فنی ندارد. در انتخابات اتحادیه جهانی کشتی هم توانست نظر کشورهای مختلف را به خود جلب کند و 76 رای کسب کند.

 جوادی در پایان صحبت‌هایش درباره تغییر در ترکیب شوراین فنی کشتی آزاد خاطرنشان کردک احتمالا 2 نفر از 9 نفری که به عنوان اعضای شورای فنی معرفی شدند کنار خواهند رفت چون قرار بود شورای فنی 7 نفر باشد.

کلیدواژه ها :ملی گفت وگو کشتی
منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking