۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲

نماینده مغان در شورای استان اردبیل خبر داد

تأمین 10 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت عشایر مغان

تأمین 10 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت عشایر مغان
نماینده مردم بیله‌سوار در شورای استان اردبیل گفت: با پیگیری‌ها و تلاشی که مسؤولان استانی به ویژه مدیرکل امور عشایری داشتند 10 تومان میلیارد اعتبار برای جبران جامعه عشایری استان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فراهم اختری عصر امروز در جریان بازدید مسؤولان حوزه عشایر و کشاورزی از توانمندی‌های شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: با تلاشی که مدیرکل امور عشایری استان و پیگیری‌های مستمر داشتند این اعتبار برای جبران خسارت جامعه عشایری اختصاص یافته که می‌تواند در توانمندسازی عشایر غیرتمند این منطقه راهگشا باشد.

وی با ابراز خرسندی از ارتقای مدیریت امور عشایری استان به مدیرکلی عشایری استان اردبیل افزود: ارتقای مدیریت به اداره‌کل در سایه تلاش استاندار اردبیل و نمایندگان استان در مجلس به ویژه رضا کریمی و صدیف بدری اتفاق افتاده تا بستری فراهم آید که در سایه این ارتقای جایگاه خدمات مطلوب و کیفی‌تری به جامعه هدف عشایری ارائه شود.

نماینده مردم بیله‌سوار در شورای استان اردبیل گفت: با پیگیری‌ها و تلاشی که مسؤولان استانی به ویژه مدیرکل امور عشایری داشتند 10 تومان میلیارد اعتبار برای جبران جامعه عشایری استان اختصاص یافته است.

اختری با بیان اینکه در هفته جاری شاهد موفقیتی دیگر برای حوزه کشاورزی شهرستان بیله‌سوار بودیم، ادامه داد: ربعلی جهانی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی نمونه کشور انتخاب شد تا در سنگر تولید و توانمندی کشاورزی اثبات شود که شهرستان بیله‌سوار در کنار توانمندی‌های طبیعی از یک ظرفیت خوب مدیریتی بهره می‌برد که جا دارد از همت و تلاش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل که در دولت تدبیر و امید با انتخاب مدیران توانمند سعی کرده تا یک شرایط مطلوب‌تری را در ارتقای توان کشاورزی به وجود آورد قدردانی کنیم.

وی تصریح کرد: این موفقیت برای مدیریت جهاد کشاورزی بیله‌سوار وظیفه و رسالت تلاشگران این عرصه را بیش از بیش سنگین‌تر خواهد کرد که قطعاً با تلاش و پیگیری که رضا کریمی نماینده مردم اردبیل در کمیسیون کشاورزی مجلس انجام می‌دهد بیشتر از این شاهد افزایش تولیدات محصولات مختلف کشاورزی به ویژه در بیله‌سوار به عنوان انبار تولید غله خواهیم بود.

نماینده مردم بیله‌سوار در شورای استان اردبیل گفت: در کنار همه این فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها مدیریت خوب فرمانداری شهرستان بیله‌سوار را نیز نباید در این موفقیت‌ها و حرکت‌های تأثیرگذار نادیده گرفت به طوری که مجموعه فرمانداری نیز همواره پشتیبان حرکت‌ها و اقدامات خوب و تأثیرگذار در بخش کشاورزی و دستاوردهای ارزشمند این حوزه بودند که قطعاً می‌تواند با تصویب منطقه آزاد تجاری در بیله‌سوار به عنوان تنها گمرک مرزی استان اردبیل بستر تحول و تحرک جدی‌تر را فراهم آورد.

اختری افزود: مسؤولان این استان و نمایندگان مجلس با دلسوزی تمام تلاششان بر این است تا قطب تولید و صادرات استان شهرستان بیله‌سوار و مناطق همجوار از یک شرایط مناسب رشد و بالندگی بهره‌مند باشد که به یقین این حرکت‌ها خروجی مثبت و مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking