۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۴

رییس شبکه بهداشت و درمان کاشمر خبر داد:

نجات جان یک مادر بردسکنی از مرگ حتمی با اعزام تیم جراحی از کاشمر

نجات جان یک مادر بردسکنی از مرگ حتمی با اعزام تیم جراحی از کاشمر
با اعزام تیم جراحی از شهرستان کاشمر به بیمارستان ولی عصر(عج) بردسکن جان مادری از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمربصیر دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: مادر باردار شهروند بردسکن  که درسومین زایمان خود به بیمارستان ولی عصر(عج) بردسکن مراجعه نموده ودر حین انجام زایمان طبیعی، دچار پارگی رحم و خونریزی شدید شده بود، بلافاصله به اتاق عمل منتقل شده و برای نجات وی درخواست کمک از شبکه بهداشت ودرمان کاشمر می شود.

 

وی افزود: با توجه به شرایط بحرانی موجود، بلافاصله در کوتاه ترین زمان ممکن، تیم جراحی شهرستان کاشمر به سرپرستی خانم دکتر نسرین آهنگری متخصص زنان و زایمان کاشمر با یک دستگاه آمبولانس مجهز و امکانات لازم به بیمارستان بردسکن اعزام شدند.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر ادامه داد: با حضور تیم جراحی کاشمر در اتاق عمل بیمارستان ولی عصر(عج) بردسکن و همکاری و تعامل تیم های جراحی، جان مادر باردار از مرگ نجات داده شده و مادر و نوزاد تحت نظر متخصص زنان و زایمان با آمبولانس به بخش آی سی یو بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شدند.

 

دکتر یزدانی خاطرنشان کرد: درحال حاضر وضعیت سلامت عمومی مادر و نوزاد که در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر بستری می باشند، از سوی پزشک معالج دکتر نسرین آهنگری بسیار مطلوب اعلام شده است.

 

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط بیمار وخطر از دست رفتن زمان طلایی در نجات جان مادر باردار در بردسکن، بهترین کارممکن اعزام تیم پزشکی به محل بود که جا دارد از همکاری خانم دکتر نسرین آهنگری متخصص زنان و زایمان شهرستان کاشمر و همچنین حساسیت مدیریت شبکه بهداشت و درمان بردسکن و تیم جراحی آن شهرستان نسبت به نجات جان مادر از مرگ، تقدیر و تشکر نمایم.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking