۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۶

مظفر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

شهرداری تاکسی مدرن خریداری نمی‌کند/ تأمین تاکسی‌ با استاندارد یورو 5 از طریق بخش خصوصی

شهرداری تاکسی مدرن خریداری نمی‌کند/ تأمین تاکسی‌ با استاندارد یورو 5 از طریق بخش خصوصی
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: از طریق بخش‌ خصوصی بالغ بر 100دستگاه تاکسی هیبریدی وارد ناوگان تاکسیرانی می شود.
شهرداری تاکسی مدرن خریداری نمی‌کند/ تأمین تاکسی‌ با استاندارد یورو 5 از طریق بخش خصوصیمیثم مظفر مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: تعداد خودروهای مدرن با استاندارد یورو 5 به هزار دستگاه رسیده است و به دنبال آن هستیم که از طریق بخش خصوصی تعداد این تاکسی‌ها را افزایش دهیم.
وی افزود: برخی از رسانه‌ ها از خرید تاکسی‌های مدرن توسط شهرداری خبر دادند که این موضوع صحت ندارد، چرا که شهرداری حتی یک تاکسی مدرن هم خریداری نکرده و تمام این تاکسی‌ها از طریق بخش خصوصی و بر اساس مجوز صادره خریداری و به ناوگان حمل و نقل  اضافه شده است؛ این خودرو‌ها جز دسته خودروهای ایمن به شمار می‌روند و از استاندارهای بالایی برخوردارند.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در پایان یادآور شد: تمام تلاش خود را جهت افزایش تاکسی‌های هیبریدی به کار گرفتیم و قرار است از طریق بخش‌های  خصوصی بالغ بر 100دستگاه تاکسی هیبریدی وارد ناوگان تاکسیرانی شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking