۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۹

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان خبر داد:

نوسازی کامل ناوگان تاکسیرانی همدان تا پایان امسال

نوسازی کامل ناوگان تاکسیرانی همدان تا پایان امسال
همدان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان از نوسازی ناوگان تاکسیرانی همدان تا پایان امسال خبر داد.

عباس صوفی در گفتگو با خبرنگار مهر از اجرای طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی همدان خبر داد و گفت: از یک ماه پیش تاکنون ۱۵۰ دستگاه تاکسی در شهر همدان نوسازی و وارد ناوگان تاکسیرانی این شهر شده است.

صوفی با بیان اینکه تا پایان شهریور این تعداد به ۳۰۰ دستگاه خواهد رسید، گفت: تا پایان سال جاری با همکاری تاکسی‌داران، تاکسی‌های خارج از رده شهر همدان نوسازی می شوند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان به برنامه ریزی در راستای استفاده از ظرفیت ناوگان تاکسیرانی همدان برای سرویس مدارس در سال جاری اشاره کرد و گفت: تاکسیرانی امسال به صورت گسترده‌ و سازمان‌یافته‌ برای خدمات دهی به عنوان سرویس مدارس برنامه ریزی کرده است.

صوفی تاکید کرد: در راستای افزایش ضریب ایمنی دانش‌آموزان، خدمات‌رسانی به این قشر از طریق ثبت‌نام در سامانه تاکسیرانی انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان همچنین با بیان اینکه مدارس همدان تا پیش از بازگشایی رسمی، ایمن‌سازی خواهند شد، گفت: خط‌کشی ۲۱۶ معبر منتهی به مدارس، نصب چراغ‌های چشمک‌زن، نصب تابلوهای هشداردهنده و نصب سرعتکاه در نقاط حادثه‌خیز منتهی به مدارس در دستور کار قراردارد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking