۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۲

برانکو: کناره گیری طاهری همه چیز را خراب می کند

برانکو: کناره گیری طاهری همه چیز را خراب می کند
تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با تاکید براینکه کنار رفتن «علی اکبر طاهری» از سرپرستی این باشگاه همه چیز را خراب می کند، گفت: هدفی را دنبال می کنیم که همه باید در کنار هم برای رسیدن به آن با تمام وجود تلاش کنیم.

به گزارش ایرنا، «برانکو ایوانکوویچ» امروز (یکشنبه) درحاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران، تصریح کرد: از دلایل ناامیدی و مایوس شدن طاهری اطلاعی ندارم و امیدوارم در این مقطع حساس، ایشان تیم را تنها نگذارد.
وی افزود: اگر مسئول باشگاه برود دیگر تلاش ما هم فایده ای ندارد و از اهدافمان دور خواهیم شد.
برانکو با تاکید براینکه تیمش برای کسب پیروزی به تبریز رفته بود، بیان داشت: بازی سختی مقابل تراکتورسازی که در کنار ما یکی از بهترین های لیگ است داشتیم و کسب یک امتیاز هم در این شرایط، خوب بود.
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: قبل از بازی ترس ایجاد مشکلات و حواشی در این دیدار را داشتیم و می دانیم که مسئولان تبریز همه تلاش خود را برای اماده شدن ورزشگاه یادگار امام انجام دادند. به هر حال تماشاگران گاهی اوقات رفتار خشنی دارند و این طبیعت فوتبال است و شاید اگر در ورزشگاه بزرگی نیز بازی می کردیم، این اتفاقات رخ می داد.
وی با اشاره به اینکه 6 بازیکن پرسپولیس حدود یک ماه در اردوی تیم ملی بوده اند، افزود: فقط دو روز تمامی نفرات را در اختیار داشتیم و یک جلسه تمرین کردیم و به همین دلیل تساوی هم برای ما خوب بود.
برانکو درمورد دیدارهای آینده تیمش برابر استقلال و سپاهان، توضیح داد: بازی های دشواری با تیم های بزرگ داریم. با تمرینات فشرده به میدان می رویم و می خواهیم هواداران را با بازی های زیبا و کسب موفقیت، شادمان کنیم.
وی درخصوص مصدومیت «وحید امیری» و شانس حضور او در شهرآورد پایتخت، گفت: روند بهبودی امیری مناسب است، اما نمی توان در مورد حضورش در دیدار روز جمعه نظر نهایی داد.
سرمربی پرسپولیس درخصوص اینکه هواداران، او را اسلحه پنهان پرسپولیس می دانند، گفت: مهمترین اسلحه تیم ما بازیکنان هستند و کادر فنی تنها به آمادگی آنان کمک می کند.
برانکو درخصوص صدرنشینی تیمش و احتمال مغرور شدن بازیکنان گفت: باید صدر جدول را حفظ کنیم و می دانیم که غرور تیم را به چالش می کشد. ضمن اینکه، نتیجه شهرآورد به صدرنشینی ما و قعرجدول بودن استقلال ربطی ندارد.
وی درمورد احتمال استفاده از «رامین رضائیان» و «احمد نورالهی» در دیدار با استقلال، گفت: نورالهی بازیکن بسیار خوبی است، اما اکنون نفرات اصلی عملکرد ایده آلی دارند و رامین هم باید به آمادگی کامل برسد.
سرمربی پرسپولیس درمورد عملکرد «علیرضا بیرانوند» در پرسپولیس و تیم ملی، اظهار داشت: یک تیم باید از فاز دفاعی چیده شود و خوشحالم که خط دفاعی و دروازه بان خوبی داریم که مجبور نیستیم مثل فصل گذشته گل های بدی دریافت کنیم.
ورزشی**3783** 1701

منبع : ایرنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking