۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۴

فرماندار قم تأکید کرد

ضرورت رفع مشکلات فعالیت‌ تاکسی‌ها در هسته مرکزی شهر قم

ضرورت رفع مشکلات فعالیت‌ تاکسی‌ها در هسته مرکزی شهر قم
فرماندار قم با تأکید بر اینکه رفع نابسامانی مدیریت تاکسی‌ها باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: سازمان تاکسیرانی و تعاونی تاکسیران‌ها عملکردی نظارتی دارند و کاستی‌ها مرتبط با این قشر را به یکدیگر واگذار می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، رضا سیار عصر امروز در نشست ستاد عالی شورای هماهنگی امور توسعه و تعاون استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، مطرح کرد: نبود تعداد تاکسی مورد نیاز در برخی از نقاط شهر مشکلاتی را برای جابه‌جایی مردم به دنبال داشته که این مشکلات سبب نارضایتی آنها شده است به همین علت رفع این نارضایتی‌ها باید به صورت ویژه پیگیری شود.

وی با تأکید بر اینکه رفع نابسامانی مدیریت تاکسی‌ها باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی و تعاونی تاکسیران‌ها عملکردی نظارتی دارند و کاستی‌ها مرتبط با این قشر را به یکدیگر واگذار می‌کنند در حالی که باید با مشارکت یکدیگر به دنبال رفع این کاستی‌ها باشند.

فرماندار قم با بیان اینکه جریمه خودروهای شخصی توسط پلیس راهور نتایج مطلوبی را به دنبال ندارد، اضافه کرد: با وجود مشکل مذکور حمل و نقل مسافران در برخی از نقاط قم به ویژه در منطقه پردیسان توسط خودروهای شخصی انجام می‌شود که این خودروها بدون داشتن ناظر برخی مقررات‌ را رعایت نمی‌کنند.

سیار از تجمع تاکسی‌ها در هسته مرکزی شهر یاد کرد و گفت: بیشتر این تاکسی‌ها فقط به صورت دربست مسافران را به جابه‌جا می‌کنند که این امر مشکلاتی را در هسته مرکزی شهر به دنبال داشته است.

کلیدواژه ها :تاکسی شهر قم تاکسیرانی
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking