۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۸

توجه به انجمن‌های علمی و دانشجویی در توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی مؤثر است

توجه به انجمن‌های علمی و دانشجویی در توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی  مؤثر است
‌دبیر شورای فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: توجه به انجمن‌های علمی و دانشجویی، اختراعات و طرح‌های خوداشتغالی در مراکز علمی کاربردی می‌تواند در توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی در کشور نقش مؤثری ایفا کند.

‌به گزارش ایسنا، حمیدرضا مجتهدزاده‌اصل در نشست کارشناسان فرهنگی مراکز آموزش علمی کاربردی لرستان، کسب رتبه‌های برتر در چهارمین جشنواره درون دانشگاهی «حرکت» و دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت را نتیجه برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگ در استان و تلاش همکاران مراکز عنوان کرد و افزود: اولویت اصلی برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه بر پایه ترویج و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی است. 

دبیر شورای فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی لرستان تصریح کرد: توجه به انجمن‌های علمی و دانشجویی، اختراعات و ابتکارات و طرح‌های خوداشتغالی در مراکز علمی کاربردی می‌تواند در توسعه و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در کشور نقش مؤثری ایفا کند.

در ادامه این نشست، نحوه ثبت اطلاعات فرهنگی در درگاه فرهنگی وزارت علوم به کارشناسان، آموزش داده شد. همچنین، برنامه‌ریزی جهت اجرای هماهنگ برنامه‌های دانشگاه در نیمه دوم سال‌جاری براساس برنامه‌های سازمان مرکزی و شورای فرهنگی استان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking