۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۲

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی اهواز:

آتش سوزی انبار کالای پزشکی و پوشاک در اهواز مهار شد

آتش سوزی انبار کالای پزشکی و پوشاک در اهواز مهار شد
اهواز - مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش سوزی انبار کالای پزشکی و پوشاک در انبار مرکز توانبخشی بهزیستی شهر اهواز خبر داد.

مقصود حق شناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: عصر روز گذشته با تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر رخداد حادثه آتش سوزی وسیع در انبار مرکز توانبخشی بهزیستی در کوی ۲۲ بهمن شهر اهواز اطلاع داده شد.

وی افزود: فرمانده تیم حاضر در محل همزمان با اجرای عملیات اطفای حریق از ستاد فرماندهی تقاضای اعزام نیروهای کمکی و پشتیبانی کرد و در نهایت پس از گذشت دو ساعت علاوه بر کنترل حریق و جلوگیری از سرایت آتش به اماکنی که در همجواری کانون حریق بودند آتش سوزی را اطفا کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: در این حادثه و عملیات سنگین، پنج دستگاه خودروی اطفای حریق و امداد ونجات از سازمان آتش نشانی و ۱۴ نیروی آتش نشان حضور داشتند.

حق شناس ادامه داد: با وجود حضور و تلاش عوامل سختکوش پلیس، حضور بی شمار شهروندان تماشاچی موجب کندی و اختلال در تردد خودروهای امدادی انتظامی شده بود.

وی اضافه کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.

برخورد ۲ دستگاه خودرو با موتورسیکلت

حق شناس همچنین از برخورد ۲ دستگاه خودروی پراید با موتورسیکلت و مصدوم شدن شدن سه نفر خبر داد و گفت: عصر روز گذشته با تماس به سامانه ۱۲۵ این سازمان خبراز برخورد دو دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه موتور سیکلت سه چرخ در فلکه پاداد داده شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد: این ستاد فرماندهی سازمان سریعا آتش نشانان را با امکانات وتجهیزات مورد نیاز از نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه اعزام کرد.

وی بیان کرد: آتش نشانان بلافاصله در محل حاضر و با قطع برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین ایمن سازی های اولیه محل حادثه را انجام داده و با به کارگیری ابزار ویژه امداد و نجات درخودرو را گشوده و مصدومان را به آمبولانس اورژانس منتقل کردند.

حق شناس در پایان افزود: آتش نشانان پس از انتقال خودروها به حاشیه خیابان و عادی شدن مسیر تردد خودروها به عملیات خود پایان دادند.

منبع : مهر

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking