۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴

مدیر موسسه پیوند مهر اصفهان:

طراحی نرم افزار ویژه معرفی افراد «آماده ازدواج»/خدمات مشاوره ای و فرهنگی صحیح باعث موفقیت ۱۰۰ درصدی ازدواج می شود

طراحی نرم افزار ویژه معرفی افراد «آماده ازدواج»/خدمات مشاوره ای و فرهنگی صحیح باعث موفقیت ۱۰۰ درصدی ازدواج می شود
رضا طیب نیا، اولویت برنامه های این موسسه را مسائل فرهنگی خواند و گفت : در کنار ارائه خدمات تسهیلاتی به زوجین، ارائه بسته های فرهنگی و خدمات مشاوره ای از برنامه های ویژه این موسسه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیر موسسه پیوند مهر اصفهان در گفتگو با صاحب نیوز از ارائه خدمات مشاوره ای در این موسسه به زوج های جوان خبر داد.

رضا طیب نیا، اولویت برنامه های این موسسه را مسائل فرهنگی خواند و گفت: در کنار ارائه خدمات تسهیلاتی به زوجین، ارائه بسته های فرهنگی و خدمات مشاوره ای از برنامه های ویژه این موسسه است.

این فعال امر ازدواج تصریح کرد: مشاوره تخصصی و کتاب های مورد نیاز زوجین برای امر ازدواج به آنها ارائه وهمچنین کارگاه های آموزشی با هزینه های بسیار مناسب برگزار می شود.

وی همپوشانی کتاب های موجود و کارگاههای آموزشی را دو بال یک ازدواج موفق بیان کرد و افزود: هم کارگاه ها و هم کتاب ها به عنوان مکمل یکدیگر می توانند در بهبود روش های زندگی موثر واقع شوند؛در این کلاس ها راهکار هایی که یک دختر باید در تعاملات با همسر و خانواده همسر و بالعکس انجام شود موثر است و در این کلاس ها اطلاعات لازم داده می شود در حالی که در کلاس های قبل از ازدواج که توسط مراکز بهداشتی برگزار می شود تنها به مسائل جنسی پرداخته می شود.

طیب نیا روش های کاری موسسه خود را مثبت ارزیابی کرد و گفت: از بین ۴۰۰ ازدواج اولیه این مرکز پس از ۴ سال نظر سنجی و از بین ۳۵۰ زوج که موفق به برقراری تماس شدیم تنها یک زوج مشکل داشتند؛ که این نشان می دهد نیاز سنجی ما کاملا درست بوده است.

مدیر موسسه پیوند مهر اصفهان با بیان اینکه در بخش های مختلف این موسسه نیازمندی های خانواده ها برآورد شده است عنوان کرد: بیش از ۷۰ هتل و تالار با این مجموعه قرارداد دارند که با ارائه معرفی نامه، بین ۳۰ تا ۶۰ درصد تخفیف به زوجین ارائه می شود.

طیب نیا اضافه کرد: هزینه کل خدماتی که یک مراسم نیاز دارد را برآورد کرده ایم و در حال حاضر و با تورم موجود خدمات کامل ما حدود ۸۵۰هزار تومان برای مراسم هزینه دارد که عروس و داماد پس از بازدید از مراکز و هزینه های مصوب، نسبت به انتخاب خدمات اقدام می کنند.

وی معرفی خانواده ها به یکدیگر برای ازدواج را از وظایف دیگر این موسسه بر شمرد و گفت: نرم افزاری طراحی شده و اطلاعات ۶۰۰۰ نفر از دختران و پسران آماده ازدواج در آن درج شده است که با مراجعه خانواده ها و تکمیل فرم های مربوطه به یکدیگر معرفی می شوند و از این طریق، تاکنون ۸۰۰ ازدواج ثبت شده است.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking