۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴

اجرای رزمایش انتظامی با عنوان سناریوی فرضی سرقت مسلحانه از طلا فروشی در قصرشیرین

اجرای رزمایش انتظامی با عنوان سناریوی فرضی سرقت مسلحانه از طلا فروشی در قصرشیرین
قصرشیرین- ایرنا- رزمایش یک روزه سناریوی فرضی سرقت مسلحانه از طلا فروشی با هدف افزایش توان عملیاتی با حضور ماموران انتظامی و دستگاه های امدادی روز سه شنبه در قصرشیرین برگزار شد.

رییس پلیس قصرشیرین در حاشیه اجرای این رزمایش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا؛ هدف از برگزاری آن را مقابله با سارقان و مجرمان مسلح در سطح شهر و همچنین بالا بردن توان عملیاتی ماموران انتظامی و امدادی برای مقابله با سرقت های احتمالی مسلحانه و خطرهای ناشی از آن و ایجاد نظم و آرامش و امنیت در سطح شهر بیان کرد.
سرهنگ عنایت فلاحی افزود: در این رزمایش نیروهای شرکت کننده شامل 30 تن از ماموران انتظامی و 20 تن از ماموران امدادی عضو دستگاه های مدیریت بحران در خیابان مدرس قصرشیرین توان و تمرین خود را برای مقابله با مجرمان و سارقان مسلح برای شناسایی و دستگیری قبل از خروج از سطح شهر و کشف اموال مسروقه به نمایش گذاشتند.
وی اظهار کرد: هماهنگی و تلاش موثر و مقتدرانه نیروهای شرکت کننده برای حل بحران در لحظات اولیه در این رزمایش مثبت ارزیابی شد و افزایش ضریب ایمنی و امنیت از دیگر نکات کلیدی این رزمایش بود.
وی تاکید کرد: مردم این شهرستان با فرهنگ و متدین هستند و همکاری خوبی با پلیس دارند از این رو امنیت پایدار و مطلوبی در شهرستان داریم و احساس امنیتی که در شهروندان ایجاد شده، حکایت از تلاش پلیس در برخورد با تخلفات دارد.
سرهنگ فلاحی گفت: شماره تلفن 110 برای دریافت گزارش های مردمی در خصوص جرایم مختلف به صورت شبانه روزی در اختیار مردم است ضمن اینکه در راستای ارایه خدمات هر چه بهتر پلیس به مردم نیازمند همکاری و مشارکت آنان هستیم.
در پایان فرمانده انتظامی قصرشیرین از دستگاه های امدادی شرکت کننده در این رزمایش تقدیر کرد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت و بیش از 186 کیلومتر مرز مشترک با عراق دارد.
3012/8066

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking