۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۴

برخورد 2 دستگاه خودرو سواری و کامیون در زنجان 4 مصدوم برجا گذاشت

برخورد 2 دستگاه خودرو سواری و کامیون در زنجان 4 مصدوم برجا گذاشت
زنجان - ایرنا - قایم مقام مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: حادثه برخورد 2 دستگاه خودرو سواری سمند، پراید و کامیون در مسیر ارتباطی زنجان - بیجار، چهار مصدوم در پی داشت.

امیرحسین ایلیایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این حادثه رانندگی منجر به جرح و خسارت، حوالی ساعت پنج صبح امروز در 50 کیلومتری این مسیر ارتباطی رخ داد.
وی اظهار کرد: در وهله نخست، یک دستگاه خودرو سواری سمند با یک دستگاه کامیون برخورد کرده که بر اثر این حادثه سرنشین زن خودرو سواری مصدوم شده بود.
ایلیایی افزود: عوامل اورژانس با یک دستگاه آمبولانس اعزامی از مرکز ایجرود برای انتقال مصدوم در محل حضور یافتند اما به خاطر کنترل نشدن سرعت خودروهای عبوری از سوی ماموران پلیس راه، یک دستگاه خودرو پراید با سرعت بالا سر رسیده و با این خودروهای حادثه دیده برخورد کرد و سه سرنشین آن نیز که (یک زن و مرد و دختری پنج ساله) بودند مصدوم شدند.
وی تصریح کرد: 2 نفر از مصدومان توسط عوامل اورژانس حلب به بیمارستان موسوی و یکی دیگر نیز توسط آمبولانس مستقر در پایگاه پاپایی به بیمارستان ایثار شهرستان ایجرود اعزام شد.
ایلیایی افزود: یکی از مصدومان نیز که در درون خودرو گیر افتاده بود پس از حضور امدادگران جاده ای جمعیت هلال احمر زنجان، رهاسازی شده و سپس توسط آمبولانس حاضر در محل حادثه، به بیمارستان ایثار در شهرستان ایجرود انتقال یافت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز با تایید این حادثه رانندگی گفت: همکاران نیروی انتظامی و عوامل پلیس راه در این صحنه تصادف حضور یافتند و به منظور جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی دیگر، نسبت به گذاشتن کله قندی در نزدیک محل تصادف اقدام کردند.
سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی افزود: متاسفانه راننده یک دستگاه پراید که خواب آلود بوده به محل نزدیک شده و با برخورد با خودروهای درگیر تصادف، سانحه دیگری را رقم زد.
وی به کلیه رانندگان توصیه کرد به محض مشاهده عوامل امدادرسان در سطح جاده ها، بلافاصله سرعت خودرو را کاهش دهند و از هرگونه بی احتیاطی و سهل انگاری به جد خودداری کنند تا جان خود، سرنشینان و دیگران با خطر مواجه نشود.
شیرمحمدی یادآور شد: بارها، عوامل پلیس راه حاضر در صحنه تصادف با خطر برخورد دیگر خودروهای عبوری از محل مواجه شده اند و انتظار می رود رانندگان تن به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی داده و هشدارها و توصیه های پلیس را جدی تر بگیرند.
597/6085

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking