۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹

برگزاری نشست تخصصی غدیرشناسی در شیراز

گروه اجتماعی: نشست تخصصی غدیرشناسی با حضور سفیران بنیاد غدیر و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان فارس در شیراز در حال برگزاری است.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس،  نشست تخصصی غدیرشناسی با حضور سفیران بنیاد غدیر و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان فارس امروز، سوم شهریورماه در محل بنیاد غدیر این استان در حال برگزاری است.
این نشست در دو بخش صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود كه بخش صبح اختصاص به برگزاری كارگاه تخصصی غدیرشناسی و نهج‌البلاغه با حضور اساتیدی چون حجت‌الاسلام محمدحسن شفیعی شاهرودی و حجت‌الاسلام محمود وزیری است و بخش بعدازظهر نیز اختصاص به سخنرانی آیت‌الله حسینی قزوینی دارد.
حجت‌الاسلام محمدحسن شفیعی شاهرودی، مؤلف سلسله موضوعات الغدیر در حاشیه این همایش گفت: چند سالی است كه با دعوت بنیاد غدیر استان فارس این كارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.
وی افزود: موضوع سرفصل‌هایی كه برای این كارگاه‌ها تعریف كردیم، موضوعاتی از قبیل امامت، ولایت و پاسخ به شبهاتی است كه دشمنان مكتب اهل بیت(ع) نظیر وهابیت مطرح می‌كنند.
شفیعی شاهرودی اظهار كرد:‌ در این كارگاه‌ها اقشار مختلفی نظیر فعالان فرهنگی، طلاب، دانشجویان، كارمندان برخی از ادارات نظیر كمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، ارشاد حضور می‌یابند كه در این سفر حدود 2500 نفر از كارمندان صنایع الكترونیك وزارت دفاع در این نشست‌ها شركت می‌كنند.
کلیدواژه ها :فارس شیراز سفیران
منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking