۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱

آغاز تحقیقات پلیسی درباره مرگ مشکوک دختر نوجوان

آغاز تحقیقات پلیسی درباره مرگ مشکوک دختر نوجوان
تحقیقات جنایی برای واکاوی علت سقوط مرگبار دختر نوجوانی که شب گذشته در محله خزانه از بالای پل به پایین سقوط کرده است در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر  ساعت ۲۲ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۶۰ خزانه در جریان سقوط مرگبار دختر نوجوانی از پل عابرپیاده قرار گرفتند. با اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری در محل حادثه حاضر شده و با جسد بی جان دختر نوجوانی روبه رو شدند که شواهد نشان می داد از بالای پل عابر پیاده به روی زمین سقوط کرده است. با تایید مرگ دختر نوجوان از سوی تکنسین های اورژانس خبر این مرگ مشکوک بلافاصله به  ایلخانی بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. اکیپی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس در محل حادثه حاضر شدند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که دختر ۱۶ ساله از بالای پل عابر پیاده ای در منطقه خزانه به پایین سقوط کرده است که در این مرحله بازپرس پرونده دستور داد تا جسد دختر نوجوان برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود.

تحقیقات پلیسی به دستور بازپرس ایلخانی در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد تا مشخص شود علت مرگ خودکشی است یا دختر نوجوان به قتل رسیده است.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking