۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۶

طوفان توکیو را درنوردید

بنابر اعلام رسانه‌های داخلی ژاپن، طوفان "Mindulle" بخش‌هایی از این کشور را فرا گرفته و احتمال می‌رود تا کنون دو کشته برجای گذاشته باشد.
صراط: بنابر اعلام رسانه‌های داخلی ژاپن، طوفان "Mindulle" بخش‌هایی از این کشور را فرا گرفته و احتمال می‌رود تا کنون دو کشته برجای گذاشته باشد.

به گزارش ایسنا، طوفان Mindulle امروز (دوشنبه) توکیو را درنوردید که با بارش باران در این شهر همراه بوده و همچنین احتمال می‌رود دو تن بر اثر حوادث مرتبط با طوفان جان خود را از دست داده باشند.

وقوع طوفان همراه با بارش باران موجب طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل در بسیاری از خیابان‌های توکیو شده است و انتظار می‌رود شرایط در ساعات پایانی روز وخیم‌تر شود.

سازمان هواشناسی ژاپن با بیان اینکه سرعت وزش باد ۱۲۶ کیلومتر بر ساعت بوده اعلام کرد: در ۲۳ نقطه از توکیو احتمال بارش باران و جاری شدن سیل وجود دارد.

همچنین در پی وقوع این حادثه طبیعی ۱۴۸ پرواز داخلی شرکت‌های هواپیمایی ژاپن لغو شده است. به علاوه حرکت قطارها در توکیو و برخی مناطق دیگر با تاخیر انجام گرفته یا لغو شده است.

به گزارش ژاپن تودی، علاوه بر این سازمان هواشناسی ژاپن نسبت به جاری شدن سیل، گل‌ولای و همچنین وقوع صاعقه و گرد و غبار هشدار داده است.
منبع : صراط

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking