۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۵

از حضور در بین بهترین بازیکنان ایران استرس داشتم

شجاعیان: ورزشگاه آزادی را برای قطر تبدیل به جهنم می‌کنیم/ نیازمند حمایت تماشاگران هستیم

شجاعیان: ورزشگاه آزادی را برای قطر تبدیل به جهنم می‌کنیم/ نیازمند حمایت تماشاگران هستیم
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم مردم به ورزشگاه آمده و سکوها را پر کنند تا از ورزشگاه آزادی برای حیف جهنم بسازند
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داریوش شجاعیان که این روزها در کنار 25 بازیکن دیگر تیم ملی در اردوی اروپایی به سر می برد درخصوص شرایطی که این تیم در فاصله 10 روز تا آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی دارد، اظهار داشت: اردویی خوب و حرفه‌ای را پشت سر می‌گداریم. شرایط از نظر امکانات و نظم تیمی خوب است و بازیکنان تلاش می‌کنند بتوانند با برنامه‌های کادرفنی به وضعیت مطلوب برسند. همه اعضای تیم این انگیزه را دارند که با بهترین درجه از تلاش به آمادگی کامل برای حضور در مهمترین رقابت‌های ملی در سطح قاره آسیا دست پیدا کنند.

وی با بیان اینکه همه اعضای تیم با بالاترین انگیزه در تمرینات حاضر می شوند، گفت: انگیزه‌ای که در تیم وجود دارد مثال زدنی است و مطمئن هستم اگر همه در کشور به معنای واقعی دست به دست هم بدهیم و برای موفقیت پرچم ایران تلاش کنیم، مطمئناً با وجود حریفان سرسختی که داریم اما راه آسانی برای صعود به جام جهانی خواهیم داشت. صعود به جام جهانی به سود کل کشور است و باعث خواهد شد ایران سر بلندتر شود.

هافبک تیم ملی کشورمان با اشاره به اهمیت حضور و حمایت تماشاگران تصریح کرد: ما خودمان را نیازمند حمایت تماشاگران می‌دانیم. وقتی تیم ملی بازی دارد، تماشاگران به معنای واقعی یار دوازدهم تیم ملی هستند. امیدوارم مردم به ورزشگاه آمده و سکوها را پر کنند. هواداران ورزشگاه آزادی را برای قطری‌ها جهنم خواهند ساخت و ما هم می‌توانیم با شرایط بهتر مقابل حریف اولمان قرار گیریم.

شجاعیان در پایان با بیان اینکه در این اردو شرایط بهتری در مقایسه با اردوهای قبلی دارم، اظهار داشت: اردوی اولی که به تیم ملی دعوت شدم پیش از شروع اردو استرس زیادی داشتم و می‌خواستم هر طور شده خودم را به کادر فنی نشان بدهم. به هر حال حضور در جمع بهترین بازیکنان ایران هم استرس داشت و هم افتخار اما الان بعد از چند بار حضور در اردو به شرایط خیلی خوبی رسیده‌ام و می‌خواهم هر طور شده به تیم ملی کشور کمک کنم. حسی که بازیکنان بزرگتر تیم به جوانان می‌دهند، باعث رفاقت و صمیمت تیمی زیادی در تیم ملی شده و هیچ بازیکن تازه واردی حس غریبگی پیدا نمی‌کند. در این اردو هم چند بازیکن جدید به تیم اضافه شده‌اند که وقتی با آنها صحبت می‌کنم، می‌گویند جو دوستانه خوبی در تیم ملی وجود دارد.

منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking