۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲

می‌خواهیم دل مردم را شاد کنیم

اخباری: تماشاگران بیایند، کارمان آسان می‌شود / یک اشتباه کوچک هم می‌تواند جبران ناپذیر باشد

اخباری: تماشاگران بیایند، کارمان آسان می‌شود / یک اشتباه کوچک هم می‌تواند جبران ناپذیر باشد
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر مردم برای بازی یازدهم شهریور به ورزشگاه آزادی بیایند، کار بازیکنان آسانتر خواهد شد.
اخباری: تماشاگران بیایند، کارمان آسان می‌شود / یک اشتباه کوچک هم می‌تواند جبران ناپذیر باشدبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا اخباری درباره وضعیت تیم ملی در ایتالیا اظهار داشت: اردوی خوبی را تا اینجای کار پشت سر گذاشته‌ایم. از نظر وضعیت تمرین و تغذیه در شرایط خوبی قرار گرفتیم و تا امروز هم یک بازی تمرینی خوب داشته‌‌ایم. من هم خوشبختانه شرایط خوبی دارم و بعد از اینکه لیگ به  شکل خوبی برای تراکتورسازی به تعطیلات رفت، من هم با روحیه مناسبی به اردوی تیم ملی اضافه شدم و حتما با تمریناتی که اینجا انجام می‌دهیم، با آمادگی بیشتری به تیم باشگاهی‌مان بر‌می‌گردیم.

وی با بیان اینکه تمرکز تیم ملی روی بازی با قطر است، افزود: این روزها به غیر از موفقیت در بازی اول به چیز دیکری فکر نمی‌کنمی. همه اعضای تیم چه بازیکنان و چه کادر تلاش می‌کنند که شروع خوبی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی داشته باشیم. می‌دانیم که  کار در این مرحله سخت است چون هر 12 تیمی که تا این مرحله آمده‌اند، نشان داده‌اند بهترین تیم‌های آسیا هستند و می‌خواهند هر طور شده سهمیه صعود به جام جهانی را کسب کنند اما من بسیار امیدوارم با کمک مسوولان و حمایت ملی تیم ملی کشورمان می‌تواند دل مردم را شاد کند.

دروازه‌بان تیم ملی کشورمان با بیان اینکه دیدار برابر قطر حساسیت زیادی برای مردم ایران دارد، گفت: همه مردم نسبت به اهمیت و حساسیت این مرحله از مسابقات اشراف دارند و به دلیل اینکه چهار سال پیش همه مردم ما طعم صعود به جام جهانی را چشیده‌اند، به خوبی شیرینی آن را می‌دانند. مطمئن باشید اگر مردم برای بازی یازدهم شهریور به ورزشگاه آزادی بیایند که حتما هم این اتفاق می‌افتد، کار بازیکنان آسانتر خواهد شد. اگر می‌خواهیم به جام جهانی صود کنیم، راهی به جز کسب تمام امتیازهای خانگی نداریم و این میسر نمی شود مگر اینکه به خوبی از امتیازهای میزبانی استفاده کنیم که حضور تماشاگران در ورزشگاه مهم‌ترین امتیاز میزبانی تیم ملی ایران محسوب می‌شود.

اخباری در پایان با اشاره به شکست تیم امید ایران برابر قطر و تجربه‌ای که از آن بازی نصیب فوتبال ایران شد، اظهار داشت: در آن بازی ما متاسفانه روی اشتباهات کوچک خودمان بازی را به حریف واگذار کردیم اما الان می‌دانیم که این اشتباهات کوچک  می‌تواند غیر قابل جبران باشد، بنابراین باید در طول 90 دقیقه تمرکزمان را حفظ کنیم. دیدار برابر قطر و به طور کل بازیهای این مرحله فرصت برای اشتباه کردن نداریم.

منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking