۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۶

امروز پنجشنبه؛

فرمانده تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم‌آباد با خانواده شهدا دیدار کرد

فرمانده تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم‌آباد با خانواده شهدا دیدار کرد
خرم‌آباد- در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر، فرمانده تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم‌آباد و جمعی از مسئولین این تیپ با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم آباد، امروز پنجشنبه و در آستانه سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر فرمانده تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم‌آباد و جمعی از مسئولین این تیپ با خانواده محترم شهدا دیدار کردند.

در حاشیه این مراسم امیر سرتیپ دوم حسنعلی زمانی فرمانده تیپ ۱۸۴ خرم آباد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام به خصوص شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امنیت امروز همه ما به برکت فداکاری شهدا و صبر و ایستادگی خانواده‌های شهد به دست آمده است.

وی گفت: خانواده شهدا با صبر و شکیبایی و مقاومت و با تقدیم عزیزان خود به اسلام و انقلاب اسلامی ایران حماسه ماندگاری را برای همه ما ترسیم کردند.

فرمانده تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم‌آباد افزود: خدا را شاکریم که امروز توفیق افتخار دیدار با خانواده‌های شهدا نصیب ما شد، ما حقیقتاً محتاج و نیازمند این چنین دیدارهایی با خانواده‌های شهدا هستیم چرا که از دیدار با خانواده‌های این عزیزان روحیه خود را در مسیر انجام رسالت مهمی که بر عهده داریم بالاتر می بریم و عزم و اراده خود را برای ادامه این راه جزم می‌کنیم.

امیر سرتیپ دوم زمانی گفت: ما همیشه مدیون خون پاک شهدای پر افتخار ایران اسلامی هستیم و امیدواریم با حفظ اقتدار و امنیت جامعه اسلامی ادامه دهنده راه آن عزیزان باشیم.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking